Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Все про професії

  Публікації "Все про професії"

  Сторінка 1 з 33

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Формування професійних умінь й навиків

   14 квітня 179

   Бажаєш бути затребуваним через десять-п'ятнадцять років? То приготуйся до навчання саме по тих напрямках, що вже сьогодні потребують кваліфікованих фахівців

  • Пандемія, як час неминучих можливостей

   7 квітня 243

   Поява коронавірусної інфекції лише підштовхнула ринок праці до скоріших змін, які все одно мали статися у цей сфері сучасної цивілізації завдяки незворотному процесу автоматизації економіки

  • Що змінюється в сучасному світі "праці та карантину"

   27 березня 296

   В цілому, моніторинг найбільш популярних ресурсів з пошуку роботи як в Україні так й по всьому світу, демонструє попит на деякі професії.

  • Вакансії для дистанційної роботи

   25 березня 295

   Можливість працювати віддалено, без прив'язки до офісу, так званий «хоум-офіс» – це вже не якась мрія обраних, а необхідність у зв’язку з теперішньою епідемічною ситуацією. І все більше претендентів замислюються: як заробити в інтернеті і як влаштуватися на інтернет-роботу?

  • Фріланс в Україні та світі: хто більше

   11 лютого 236

   Щодо заробітків, то середній місячний дохід українських фрілансерів продемонстрував такі результати

  • Вакансія – продавець

   15 січня 138

   Робота продавця – це, свого роду, робота посередника між виробником і покупцем: надавати необхідний товар і отримувати за нього гроші. Про деякі особливості та нюанси професії далі у статті.

  • Професії для тих, хто турбується про тварин

   13 грудня 2019 225

   Обираючи професію більшість з нас спираються на захоплення, які беруть свій початок ще з дитинства. Любов до тварин у дитячому віці поступово може стати покликанням у дорослому. Про професії, які тісно пов’язані з тваринами, далі у статті.

  • Зарплати в Україні та не тільки

   30 жовтня 2019 229

   Додаткові питання дослідження довели, що 33% українців вважають, що для «нормального життя» їм би вистачало зарплатні від 10 000 до 15 000 гривень

  • У брокери по-новому: ринок нерухомості має стати "прозорим"

   24 травня 2019 134

   Звісно, позначені у новому законопроекті й наслідки, що можуть загрожувати шахраям у разі здійснення ними у цій сфері, злочинів.

  • Компании, опасные для работы: теперь и Facebook?

   30 квітня 2019 123

   Что же до Facebook, то к счастью, за последние годы там никто не погиб

  Ctrl →
  Стр. 1 з 33

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають:

  ↑ Вгору