Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Все про професії

  Публікації "Все про професії"

  Сторінка 1 з 35

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Екзотичні професії світу: а ви попрацювали б герпетологом?

   24 листопада 2021 181

   В одній з попередніх статей портал Jobs.ua розповідав про найдивніші професії світу. В цій статті давайте з’ясуємо, які професії можна вважати найекзотичнішими.

  • Зміна професії після 30

   27 червня 2021 329

   Дослідження робочого персоналу в Україні виявило, що понад 40% робітників працює не за фахом. До зміни професії американці відносяться досить легко і міняють сферу діяльності до 10 раз за життя, в Україні такі показники майже доходять до 4-х. Якщо ви серйозно настроєні на зміну професії в свої 30 років, то Jobs.ua має для вас ефективні поради та покрокову інструкцію, як змінити професію.

  • П’ятірка творчих професій, яким варто остерігатися штучного інтелекту

   27 жовтня 2021 427

   До повстання машин іще далеко, але вже найближчим часом багатьом творчим професіям варто остерігатися штучного інтелекту, який демонструє феноменальні результати в створенні картин, скульптур, дизайнерських рішеннях і навіть музиці.

  • Що таке фріланс і як стати фрілансером

   29 січня 2021 14580

   Оскільки все більше людей обирає фріланс як основний спосіб заробітку, адже тут відкривається чимало можливостей, поговоримо про те, як стати фрілансером, а також розглянемо його плюси і мінуси.

  • Графічний дизайнер: розповідаємо про цю захоплюючу професію

   3 грудня 2020 848

   Звичайно, не для всіх ця професія виявиться захоплюючою. Але вона зацікавить тих, хто хоче розробляти креативний графічний контент. І займатися дизайном – це не просто малювати картинки і створювати привабливі шрифти: робота графічного дизайнера охоплює значно ширшу сферу діяльності.

  • Професія майбутнього: спеціаліст по Big Data

   11 листопада 2020 580

   Серед професій майбутнього велику затребуваність матимуть спеціалісти по Big Data. Тому не дивно, що інтерес до цієї професії невпинно зростає. Але для багатьох людей вона досі уявляється чимось надприродним, для опанування якої потрібні ледь не супер здібності.

  • Професія зі смаком шоколаду

   12 жовтня 2020 425

   Шоколатье – від самої назви цієї професії пахне приголомшливим ароматом шоколаду! Майстри цієї справи, ніби, чарівники, які створюють з шоколадної маси цукерки, фігури та неймовірні візерунки за класичними або авторськими рецептами. Разом з jobs.ua пропонуємо ознайомитися з особливостями цієї спеціальності та її історією, а також де можна навчитися цьому ремеслу.

  • Професія: Тьютор

   15 вересня 2020 312

   Мова піде про педагогічну професія, яка відносно недавно з’явилася на ринку праці. ЇЇ представники займаються організацією індивідуального навчання як дітей, так і дорослих. Це, умовно кажучи, посередник між традиційним вчителем і дитиною.

  • Професія: менеджер з маркетингу

   23 серпня 2020 1305

   Майстерний менеджер з маркетингу може досягти зростання продажу товару та послуг навіть звичайної не відомої компанії. Це цікава й водночас відповідальна професія, що вимагає креативного і гнучкого мислення.

  • Event-менеджер: тонкощі професії

   28 липня 2020 803

   Цю професію іноді плутають з організатором весільних церемоній. Насправді, це різні напрямки діяльності. Jobs.ua розбиралися, в чому полягає специфіка роботи event-менеджера.


  Ctrl →
  1 з 35

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору