UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Все про професії

Публікації "Все про професії"

Сторінка 1 з 36

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається

  22 грудня 2023 1762

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Хто такий Full-stack developer, скільки він заробляє і як ним стати

  22 жовтня 2023 396

  Однією з найпривабливіших позицій в сфері ІТ була і залишається професія фул-стек розробника. Але як стати настільки універсальним фахівцем? Розповідаємо, хто такі full-stack developer’и, скільки вони заробляють і як ними стати.

 • Хто такий куратор сучасного мистецтва? Гайд професією

  23 липня 2023 761

  Спеціальність куратора сучасного мистецтва міцно закріпилась у системі мистецтва в цілому. Дізнаємось про неї трішки більше.

 • Основні навички професійного сорсера

  25 червня 2023 661

  Роль цього фахівця часто недооцінюють, хоч і дарма. Досвідчені сорсери мають глибоке знання ринку праці, актуальну інформацію про доступність талантів, тренди заробітної плати та компенсаційні пакети.

 • Професії, які вже незабаром може замінити штучний інтелект

  29 березня 2023 614

  Штучний інтелект вже зараз готовий замінити два десятки професій, якими поки що займаються лише люди. Портал з працевлаштування та пошуку роботи Jobs.ua пропонує вам з’ясувати, чи є в цьому списку ваша професія.

 • Хто такий Back-end розробник та чим він займається

  8 листопада 2022 1286

  Нещодавно ми розповідали про особливості професії Front-end розробника – спеціаліста, який займається створенням клієнтської частини сайту. Але не менш важливою є професія Back-end розробника, про яку й поговоримо в цій публікації.

 • Міфи про роботу тестувальника в ІТ

  29 жовтня 2022 589

  Навколо професії тестувальника, як і багатьох інших професій зі сфери ІТ, побутує безліч міфів. В цій публікації спробуємо розібратися з популярними міфами про роботу тестувальника в ІТ.

 • Десять професій в IT для людини з будь-яким дипломом

  18 жовтня 2022 553

  Виділимо десять професій зі сфери ІТ, які може отримати людина з будь-яким дипломом. І коротко їх охарактеризуємо, щоб ви змогли їх «приміряти» на себе, або ж порадити опановувати одну з цих професій своїм дітям, родичам чи друзям.

 • Міфи про жінок в ІТ

  11 жовтня 2022 294

  Сфера розробки довгий час вважалася більше прерогативою чоловіків, ніж жінок. Частково і через страхи самих жінок, що й породило безліч міфів про жінок в ІТ.

  У цій публікації спробуємо їх розвіяти.

 • Тату-майстри можуть втратити роботу? Тату-пластир – винахід американських вчених

  16 вересня 2022 347

  Якщо ви хороший майстер тату, без роботи ви не залишитесь. Принаймні, не у великому місті. Але науковці з Технологічного інституту Джорджії в Атланті створили замінник традиційній роботі майстра тату. Довідаємося разом із Jobs.ua, чи не загрожує це втратою роботи вашому другу-татуювальнику. Чи подрузі.


Ctrl →
1 з 36

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору