UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Все про професії

Публікації "Все про професії"

Сторінка 1 з 35

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Професії, які вже незабаром може замінити штучний інтелект

  29 березня 266

  Штучний інтелект вже зараз готовий замінити два десятки професій, якими поки що займаються лише люди. Портал з працевлаштування та пошуку роботи Jobs.ua пропонує вам з’ясувати, чи є в цьому списку ваша професія.

 • Хто такий Back-end розробник та чим він займається

  8 листопада 2022 516

  Нещодавно ми розповідали про особливості професії Front-end розробника – спеціаліста, який займається створенням клієнтської частини сайту. Але не менш важливою є професія Back-end розробника, про яку й поговоримо в цій публікації.

 • Міфи про роботу тестувальника в ІТ

  29 жовтня 2022 376

  Навколо професії тестувальника, як і багатьох інших професій зі сфери ІТ, побутує безліч міфів. В цій публікації спробуємо розібратися з популярними міфами про роботу тестувальника в ІТ.

 • Десять професій в IT для людини з будь-яким дипломом

  18 жовтня 2022 302

  Виділимо десять професій зі сфери ІТ, які може отримати людина з будь-яким дипломом. І коротко їх охарактеризуємо, щоб ви змогли їх «приміряти» на себе, або ж порадити опановувати одну з цих професій своїм дітям, родичам чи друзям.

 • Міфи про жінок в ІТ

  11 жовтня 2022 175

  Сфера розробки довгий час вважалася більше прерогативою чоловіків, ніж жінок. Частково і через страхи самих жінок, що й породило безліч міфів про жінок в ІТ.

  У цій публікації спробуємо їх розвіяти.

 • Тату-майстри можуть втратити роботу? Тату-пластир – винахід американських вчених

  16 вересня 2022 217

  Якщо ви хороший майстер тату, без роботи ви не залишитесь. Принаймні, не у великому місті. Але науковці з Технологічного інституту Джорджії в Атланті створили замінник традиційній роботі майстра тату. Довідаємося разом із Jobs.ua, чи не загрожує це втратою роботи вашому другу-татуювальнику. Чи подрузі.

 • Очікування від професії та реальність – наскільки все погано?

  5 серпня 2022 426

  Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує розглянути деякі відомі професії і з’ясувати, наскільки сильно очікування можуть розходитися з реальністю.

 • Хочете стати програмістом? Ось які якості потрібно розвивати

  1 червня 2022 437

  В одній з попередніх статей ми говорили за професію UI/UX-дизайнера, яка дозволяє ввійти в ІТ, не вміючи програмувати. Але якщо ви хочете стати програмістом, вам потрібно мати набір певних якостей, дещо відмінних від тих, якими володіє дизайнер.

 • Екзотичні професії світу: а ви попрацювали б герпетологом?

  24 листопада 2021 435

  В одній з попередніх статей портал Jobs.ua розповідав про найдивніші професії світу. В цій статті давайте з’ясуємо, які професії можна вважати найекзотичнішими.

 • П’ятірка творчих професій, яким варто остерігатися штучного інтелекту

  27 жовтня 2021 564

  До повстання машин іще далеко, але вже найближчим часом багатьом творчим професіям варто остерігатися штучного інтелекту, який демонструє феноменальні результати в створенні картин, скульптур, дизайнерських рішеннях і навіть музиці.


Ctrl →
1 з 35

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору