Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Все про професії

  Публікації "Все про професії"

  Сторінка 1 з 34

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Що таке фріланс і як стати фрілансером

   29 січня 285

   Оскільки все більше людей обирає фріланс як основний спосіб заробітку, адже тут відкривається чимало можливостей, поговоримо про те, як стати фрілансером, а також розглянемо його плюси і мінуси.

  • Графічний дизайнер: розповідаємо про цю захоплюючу професію

   3 грудня 2020 321

   Звичайно, не для всіх ця професія виявиться захоплюючою. Але вона зацікавить тих, хто хоче розробляти креативний графічний контент. І займатися дизайном – це не просто малювати картинки і створювати привабливі шрифти: робота графічного дизайнера охоплює значно ширшу сферу діяльності.

  • Професія майбутнього: спеціаліст по Big Data

   11 листопада 2020 300

   Серед професій майбутнього велику затребуваність матимуть спеціалісти по Big Data. Тому не дивно, що інтерес до цієї професії невпинно зростає. Але для багатьох людей вона досі уявляється чимось надприродним, для опанування якої потрібні ледь не супер здібності.

  • Професія зі смаком шоколаду

   12 жовтня 2020 210

   Шоколатье – від самої назви цієї професії пахне приголомшливим ароматом шоколаду! Майстри цієї справи, ніби, чарівники, які створюють з шоколадної маси цукерки, фігури та неймовірні візерунки за класичними або авторськими рецептами. Разом з jobs.ua пропонуємо ознайомитися з особливостями цієї спеціальності та її історією, а також де можна навчитися цьому ремеслу.

  • Професія: Тьютор

   15 вересня 2020 179

   Мова піде про педагогічну професія, яка відносно недавно з’явилася на ринку праці. ЇЇ представники займаються організацією індивідуального навчання як дітей, так і дорослих. Це, умовно кажучи, посередник між традиційним вчителем і дитиною.

  • Професія: менеджер з маркетингу

   23 серпня 2020 232

   Майстерний менеджер з маркетингу може досягти зростання продажу товару та послуг навіть звичайної не відомої компанії. Це цікава й водночас відповідальна професія, що вимагає креативного і гнучкого мислення.

  • Event-менеджер: тонкощі професії

   28 липня 2020 396

   Цю професію іноді плутають з організатором весільних церемоній. Насправді, це різні напрямки діяльності. Jobs.ua розбиралися, в чому полягає специфіка роботи event-менеджера.

  • Професія: художник з реклами

   23 липня 2020 202

   За кожною гучної маркетинговою кампанією стоїть майстерна робота художника з реклами. Саме він створює графіку, по якій ми впізнаємо бренд з тисячі. Jobs.ua пропонує дізнатися кому підійде ця творча професія та, що чикатиме тих, хто обере цей вид діяльності.

  • Найактуальніші жіночі професії, частина друга

   10 липня 2020 218

   Продовжуємо знайомитися з найактуальнішими жіночими професіями разом з Jobs.ua.

  • Професія програміста: досвід та поради від досвідченого девелопера

   9 липня 2020 401

   Макс чимало років працює в сфері програмування. Він людина із жвавим розумом, чудовим почуттям гумору і добрим серцем, тому люб’язно погодився поділитися порадами і своїм досвідом з усіма, хто хоче опанувати цю захопливу і престижну професію.


  Ctrl →
  1 з 34

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору