Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Майже вдвічі: українцям збираються підіймати середню зарплатню

  Майже вдвічі: українцям збираються підіймати середню зарплатню

  15.05.2019 623Автор: Александр Мавлидинов
  Майже вдвічі: українцям збираються підіймати середню зарплатню

  Майже вдвічі: українцям збираються підіймати середню зарплатню

  15.05.2019     623Автор: 

  Боротьба проти відтоку кадрів з країни триває й уряд для цього, намагається зробити більш привабливими вітчизняні заробітні плати.

  За інформацією Jobs.ua, в українському уряді мають плани збільшення середньої заробітної плати до рівня еквіваленту 620 доларів США (відповідно до теперішнього курсу валют). Щоправда, станеться це не раніше 2021 року.

  Представники уряду запевнюють, що механізми збільшення зарплат українців розроблені й саме такий час потрібен, щоб відчути ефект від їх застосування.

  Для довідки: згідно даних Держстату, у березні поточного року, середня зарплатня по Україні склала 10 237 гривен, що є на сьогодні, еквівалентом 390 американських доларів.

  Читайте також

  • Як розповісти про свої сильні та слабкі сторони31 липень, 2020

   До таких запитань потрібно бути готовим, як загалом, готовим й до будь-якого подальшого розвитку подій

  • Переваги навчання в провінційних вузах31 липень, 2020

   Початок вступної кампанії… Перед багатьма випускниками постав вибір – навчатися в рідному місті чи їхати в один з обласних центрів, чи пробувати поступати в київські вузи? Насправді, кожен з цих варіантів має свої переваги.

  • Не беруть на роботу: неочевидні причини31 липень, 2020

   У кожного з нас настає момент, коли потрібно шукати роботу. Буває, співбесіда проходить вдало, але пропозиція зайняти заповітну посаду не надходить. Чому? У кожної компанії є список причин, за якими співробітник гарантовано отримає відмову. Вони не завжди очевидні.

  • Що подивитися під час відпустки: п’ять шедеврів американської кінокласики30 липень, 2020

   Під час відпустки хочеться відпочити від роботи, порадувати себе подорожами, гарною книгою чи переглядом хороших фільмів. Не знаєте, що подивитися? Зверніть увагу на шедеври «золотої епохи» Голлівуду.

  • «Gap year»: що робити цілий рік, якщо не вступили до вузу29 липень, 2020

   Не вступити до омріяного вузу – для когось ці слова прозвучать як вирок, як фатальна помилка, яку вже не виправити. Насправді все не так жахливо, як може видатися на перший погляд.

  Часто шукають

  ↑ Вгору