Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Новини України і світу
 4. Новини

Майже вдвічі: українцям збираються підіймати середню зарплатню

15.05.2019 160Автор: Александр Мавлидинов
Майже вдвічі: українцям збираються підіймати середню зарплатню

Майже вдвічі: українцям збираються підіймати середню зарплатню

15.05.2019     160Автор: 

Боротьба проти відтоку кадрів з країни триває й уряд для цього, намагається зробити більш привабливими вітчизняні заробітні плати.

За інформацією Jobs.ua, в українському уряді мають плани збільшення середньої заробітної плати до рівня еквіваленту 620 доларів США (відповідно до теперішнього курсу валют). Щоправда, станеться це не раніше 2021 року.

Представники уряду запевнюють, що механізми збільшення зарплат українців розроблені й саме такий час потрібен, щоб відчути ефект від їх застосування.

Для довідки: згідно даних Держстату, у березні поточного року, середня зарплатня по Україні склала 10 237 гривен, що є на сьогодні, еквівалентом 390 американських доларів.

Читайте також

 • Що дратує ваших співробітників?18 червень, 2019

  Робота в компанії вимагає від кожного члена колективу дотримання певних моральних та етичних норм. Але кожного дня ми намагаємося вирішувати низку проблем, взаємодіяти з іншими робітниками, тому цілком можливо, що в вашому особистому просторі у вас з’являються певні причини, які можуть вас дратувати. jobs.ua спеціально для своїх читачів підібрала найбільш розповсюджені причини, за якими ваші колеги по роботі або ви, можуть відчувати себе збентежено чи дратівливо. Цікаво? Читайте далі у статті.

 • Досягли кар’єрного піку. Куди рухатись далі?17 червень, 2019

  Кар’єрний ріст - це невід’ємна частина професійного розвитку будь-якого спеціаліста. Де-хто з них проходить досить короткий шлях, а де-кому выпадає пройти довгий та досить нелегкий і заслужити своє місце в компанії та на кар’єрному шляху. Але у кожного кар’єрного росту на певній вакансії є свій пік з різних на то причин. Якщо ви досягли свого кар’єрного піку на посаді в компанії і не знаєте куди рухатись далі, ця стаття саме для вас.

 • Як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця12 червень, 2019

  Наявність рекомендаційного листа завжди додавав здобувачу впевненості, а работодавцю довіри саме цьому кандидату. Одна з особливостей рекомендаційного листа - надання його колишнім роботодавцем найкращим спеціалістам задля затвердження їх професійного досвіду та умінь. Як ви вже зрозуміли, видається такий лист тільки працьовитим, але мріє про нього кожний працевник. Сьогоднішня наша стаття присвячена тому, як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця для подальшого працевлаштування.

 • В Україні збільшуються пенсійні виплати11 червень, 2019

  З першого липня поточного року в Україні зростають пенсійні виплати

 • П’ять причин полюбити планування роботи10 червень, 2019

  Молоді спеціалісти часто жаліються, що найбільш проблемним завдань для них є планування роботи. Як відомо, роботодавці вимагають планування роботи на певний відрізок часу, найчастіше це рік або пів року. Вміння планувати - одне з вайжливіших умінь для кожного спеціаліста. Чому? Давайте розбиратися разом з jobs.ua.

↑ Вгору