UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваше здоров'я
  5. Ментальне здоров’я працівників: чому так важливо приділяти цьому увагу?

Ментальне здоров’я працівників: чому так важливо приділяти цьому увагу?

3.12.2021 723
Ментальне здоров’я працівників: чому так важливо приділяти цьому увагу?

Ментальне здоров’я працівників: чому так важливо приділяти цьому увагу?

3.12.2021     723

Пригадуєте перші тижні і місяці, коли все тільки починалося? Стільки мемчиків і жартів про «корону» з’являлося в мережі, бо видавалося, що все це несерйозно, і незабаром усе повернеться на свої місця. Але потім стало не до сміху: пандемія коронавірусу виявилася справжнім випробуванням не лише для бізнесу та економіки, а й для психічного здоров’я людей. Портал Jobs.ua пропонує поміркувати над таким важливим питанням, чому компаніям потрібно приділяти посилену увагу ментальному здоров’ю своїх працівників.

Як працювати, коли душу «з’їдає» тривога?

Працівник в умовах пандемії – це людина, яка щодня натикається в ЗМІ та соцмережах на тривожні новини, і мусить усе це якось переварювати, долати тривогу і неспокій, і щодня вирушати на роботу. («Вирушати» – образно сказано, адже чимало людей працює віддалено.)

Чи варто акцентувати увагу на тому, що успіх бізнесу, успіх окремо взятої компанії напряму залежить від психічного стану працівників? Адже проблеми з ментальним здоров’ям призводять до катастрофічних наслідків: невисипання і, як наслідок, хронічної втоми, панічних атак і проявів невмотивованої агресії. Працівник стає неуважним і похмурим, здійснює більше помилок там, де раніше, можливо, взагалі не помилявся. В таких умовах складно займатися повсякденною робочою рутиною, не кажучи вже про щось творче і піднесене.

А якщо говорити про світову статистику, депресія та інші розлади, пов’язані з психічним здоров’ям – хронічний стрес, ПТСР, біполярний розлад, неврози – стають супутниками все більшої кількості людей. Багато хто з них залишається з проблемою віч-на-віч, навіть не усвідомлюючи, наскільки в цей час їм потрібна підтримка і розуміння. Як з боку інших людей, так і з боку компаній, в яких вони працюють.

Кому в сучасних умовах найскладніше?

Чи не найбільший психологічний тиск відчуває працездатне населення, адже їм доводиться утримувати дітей і допомагати літнім батькам. «Розірватися» на всі сторони важко, і як результат – професійне вигорання і ненависть до роботи, колег, начальства. Хіба це те, що хочуть бачити в своїх працівниках роботодавці?

Ще одна категорія людей, які максимально відчули усі наслідки пандемії – ті, хто втратив власний бізнес. І близьких людей. Будемо правдивими – не кожен може витримати такі удари долі і не зламатися. Враховуючи все сказане, компаніям та організаціям вже зараз потрібно запроваджувати конкретні кроки для того, щоб їхні співробітники не почувалися самотніми і залишеними напризволяще.

Коли працівник відчуває, що в організації турбуються про його здоров’я, зростає його лояльність і любов до компанії. Оскільки це дуже важливе питання, в наступній статті запропонуємо вашій увазі конкретні рекомендації, як компаніям приділяти посилену увагу ментальному здоров’ю співробітників.

Усім бажаємо не хворіти, якісно висипатися, зміцнювати імунітет за допомогою фізичних вправ і збалансованого харчування. І, попри все, вірити в краще.

Читайте також

  • Тестові завдання: перевірка здібностей чи час, який витрачено марно?25 грудень, 2024

    Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 грудень, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 грудень, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.


↑ Вгору