UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Ринок праці України
 5. Могли бы потерять существенную часть пенсий

Могли бы потерять существенную часть пенсий

12.10.2018 321Автор: Олександр Мавлідінов
Могли бы потерять существенную часть пенсий

Могли бы потерять существенную часть пенсий

12.10.2018     321Автор: 

Те украинские предприниматели, которые работали с 1 января 1998 года по 31 декабря 2003 года, и платили за этот период необходимые налоги, оказывается, рисковали «потерять свой стаж за этот период. Государство просто не могло засчитать такой стаж по вопиющей причине. Архивы за этот период оказались утерянными.

К слову сказать, соответствующие органы занимаются поисками виновников до сих пор, однако, Кабинет министров Украины нашел возможность, как разрешить создавшуюся ситуацию.

В октябре этого года, Кабмин предложил такие нормы правил, касающихся начисления пенсии для физических лиц, занимающихся предпринимательством, при которых предпринимателям будут засчитаны спорные периоды с использованием «упрощенной системы налогообложения», например, фиксированного налога.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору