UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Ринок праці України
  5. Новая профессия - это правильно обновленная "старая"

Новая профессия - это правильно обновленная "старая"

30.05.2018 478Автор: Олександр Мавлідінов
Новая профессия - это правильно обновленная "старая"

Новая профессия - это правильно обновленная "старая"

30.05.2018     478Автор: 

Jobs.ua узнал, что в Украине появится новая, а точнее, «обновится» уже знакомая всем, профессия няни.

«Обновление» профессии произойдет в аспектах ее оплаты, а, именно, в таком нюансе, как частичная оплата ее труда государством. И, речь идет не только о детсадовских нянечках-бюджетницах.

С начала 2019 года, правительство намеревается «частично оплачивать» работу нянь, нанятых украинскими семьями для ухода за детьми.

По словам премьер-министра Гройсмана, такая частичная оплата будет выглядеть, как компенсация от государства тем семьям, которые обращаются к профессиональным няням за услугами. Пока сумма такой компенсации утверждена в районе 1 500 гривен в месяц, и ее можно будет получать, наняв на работу муниципальную няню – новое определение, которое войдет в обиход вместе со стартом этого госпроекта.

Премьер рассказал, что данное нововведение продиктовано желанием правительства осуществить ряд шагов, призванных повлиять на увеличение рождаемости в Украине. Поэтому, и частичная компенсация услуг няни, должна помочь украинцам смелее относиться к планированию семей и появлению в них детей. Наши граждане должны понимать, что пополнение в семье – это не обязательно «только расходы» и «необходимость жертвовать» любимой работой и личным временем, по крайней мере, одному из родителей.

Вполне возможно, что такая поддержка от государства этой профессии, повысит и ее популярность у соискателей, продемонстрировав ее надежность и определенные гарантии заработка.

Читайте також

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.


Часто шукають

↑ Вгору