UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Новини України і світу
 4. Прес-релізи
 5. Новый онлайн сервис на Zarplata.ua – Зарплатомер.

Новый онлайн сервис на Zarplata.ua – Зарплатомер.

21.12.2006 1898
Новый онлайн сервис на Zarplata.ua – Зарплатомер.

Новый онлайн сервис на Zarplata.ua – Зарплатомер.

21.12.2006     1898
Зарплатомер позволяет определить реальный уровень заработной платы по конкретной должности согласно вашим профессиональным данным и качествам. Зарплатомер поможет соискателю сориентироваться в своей профессиональной области и получить адекватную оценку зарплатных ожиданий, а также станет советчиком работодателю в подборе персонала. Сервис ориентирован на украинский рынок труда.Интересующую специальность пользователь выбирает при помощи двойного рубрикатора, содержащего более 250 должностей, для каждой из которых производится отдельный расчет. Итоговый уровень заработной платы происходит по результатам небольшого теста, в котором пользователю предлагается ответить на ряд вопросов, характеризующих уровень его профессиональной подготовки, дополнительных качеств и навыков. Особо стоит отметить тот факт, что алгоритм оценки зарплаты разработан с учетом последних статистических исследований украинского рынка труда по ключевым профессиональным сферам.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору