Такое решение было принято на сегодняшнем заседании ЦИК.
При этом расходы Центральной избирательной комиссии будут составлять 22 млн 646 тыс. 485 грн, окружных избирательных комиссий – 20 млн 57 тыс. 510 грн, участковых комиссий - 462 млн 268 тыс. 284 грн.
Кроме того, объем расходов на проведение повторного голосования во втором туре президентских выборов утвержден в сумме 458 млн 800 тыс. грн.
Также ЦИК зарегистрировал еще 221 международного наблюдателя за выборами президента Украины.
В частности, ЦИК зарегистрировал 29 международных наблюдателей от Международного республиканского института, 30 наблюдателей – от ОБСЕ и 162 представителей – от Международного союза комсомольских организаций – Всесоюзного ленинского коммунистического союза молодежи (МСКО-ВЛКСМ).
Кроме того, ЦИК не зарегистрировал 34 представителей от международной общественной организации Украинский конгрессовый комитет Америки. За это решение проголосовало только 7 членов ЦИК при необходимых 8 голосах.
Ранее ЦИК регистрировал представителей этой организации как международных наблюдателей за выборами президента Украины.
Как сообщалось, председатель Центральной избирательной комиссии Владимир Шаповал заявил, что ряд положений в решении комиссии от 4 января относительно голосования избирателей на дому является ошибочным.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.