Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Новости

Підсумки ІІІ Всеукраїнського рейтингу «ТОП-10 кращих кадровиків України»

24 сентября 2013 98682

18 вересня в Києві пройшла урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «ТОП-10 кращих кадровиків України-2013», який утретє поспіль проводить журнал «Кадровик України» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Київського міського центру зайнятості, компанії «Ліга Закон», порталу Работа ЮА. У цьому році в Рейтингу взяли участь понад 170 професіоналів з усіх регіонів України — керівники і спеціалісти кадрових служб та служб персоналу провідних українських компаній, юристи і бухгалтери, які за функцональними обов’язками беруть участь у вирішенні кадрових питань.

Для всіх учасників був організований безкоштовний кадровий семінар від одного з кращих лекторів україни — Тетяни Мойсеєнко, яку читачі добре знають за статтями в журналі та семінарами, які проводить видавництво «Професійні видання».
Місця в Рейтингу розподілилися відповідно до суми балів, яку учасники набрали за результатами тестового завдання і вирішення двох практичних кейсів. Правильні відповіді з докладним обґрунтуванням доступні для учасників на сайті Рейтингу, а кращі рішення кейсових завдань будуть опубліковані в наступних номерах.

А тепер представляємо вашій увазі ТОП-10 кращих кадровиків України!

Переможець у номінації «Кращий кадровик України»
1 місце
Юзова Юлія Юріївна
, головний спеціаліст відділу фінансового забезпечення та управління персоналу Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської обласної державної адміністрації, м. Херсон
2 місце

Семенов Денис Геннадійович
, начальник відділу кадрів ТОВ «Технополіс-1», м. Київ
3 місце
Руденко Катерина Миколаївна
, провідний юрисконсульт Автопідприємства Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, м. Київ
4 місце

Кибенок Людмила Борисівна
, інженер з праці та кадрів, ТОВ «Компанія «Вітава», м. Славутич, Київська обл.
5 місце
Каманова Оксана Володимирівна
, старший інспектор з кадрів, Комунальне підприємство «Новомосковськтеплоенерго», м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.
6 місце

Фоміна Юлія Євгеніївна
, начальник відділу кадрів, ТОВ «Спецмехсервіс», м. Полтава
7 місце
Янок Людмила Петрівна
, самозайнята особа у сфері управління персоналом, м. Дубно, Рівненська обл.
8 місце
Сисенко Наталія Федорівна
, інспектор з кадрів Територіального центру соціального обслуговування Чигиринського району, м. Чигирин, Черкаська обл.
9 місце
Сліпченко Наталія Вікторівна
, менеджер з персоналу та кадрових питань, ТОВ «Аудиторська фірма «Київська аудиторська група», м. Київ
10 місце

Григорович Світлана Володимирівна
, доцент кафедри бізнес-адміністрування, керівник центру розвитку кар’єри Міжнародного інституту бізнесу, м. Київ

Усі учасники ТОП-10 були нагороджені почесними дипломами і подарунками від партнерів Рейтингу.

Юлія Юзова
, посівше перше місце в Рейтингу, здобула звання «Кращий кадровик України» і отримала подарунок від Організатора — сертифікат на 5000 грн, а також спеціальний подарунок від партнера Ретингу копанії «Ліга Закон» — сертифікат на безкоштовне підключення одного локального робочого місця та абонентське обслуговування на 6 місяців інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН Універсал Бізнес.

У спеціальній номінації «Вибір України»
, оголошеній організатором з метою привернути увагу широкої громадськості до професії кадровика як надзвичайно важливої, престижної і дуже складної, цього року перемогла Стасіцька Надія Миколаївна, менеджер з персоналу ТОВ «Підприємство «Авіс», м. Вінниця. Пані Надія була нагороджена почесним дипломом і отримала подарунок від Організатора — подорож на двох до Закарпаття, а також подарунки від партнерів Рейтингу — порталу Работа ЮА і сайту rabotaplus.ua

Урочиста церемонія нагородження завершилася святковим фуршетом, під час якого присутні змогли познайомитися, поспілкуватися, обмінятися контактами в невимушеній святковій атмосфері.

Вітаємо всіх учасників і переможців! Бажаємо невпинного професійного і кар’єрного росту, турботи роботодавців і вдячності працівників!Читайте также
 • Украинский рынок труда: весна меняет не только погоду27 Апрель, 2017

  Весна пришла: сезонные оживления на рынке труда

 • Продуктивный отдых на обеденном перерыве26 Апрель, 2017

  Обеденный перерыв – законное время работника. Он разделяет трудовой день на две равные части и дает возможность отдохнуть и восстановить свои силы. Обычно сотрудники не умеют продуктивно использовать это время и растрачивают его попусту. В итоге не получают ни удовольствия, ни ожидаемого отдыха.

 • Международный день секретаря: праздник людей, на которых держится работа компаний 26 Апрель, 2017

  Этот праздник, в 1952 году, начали отмечать в Соединенных Штатах и, сегодня, он существует в рамках, уже традиционной недели профессиональных административных работников

 • Вице-премьер Розенко заверяет: повышения пенсионного возраста не будет25 Апрель, 2017

  Впервые за 15 лет истории сотрудничества Украины и МВФ, Меморандум о сотрудничестве полностью опубликован на сайте отечественного Министерства финансов.

 • Замечания работодателей к резюме соискателей24 Апрель, 2017

  Резюме является визитной карточкой любого соискателя. С изучения резюме начинается знакомство работодателя с соискателем. Чтобы это первое впечатление было положительным, очень важно приложить максимум усилий, чтобы грамотно и правильно оформить резюме. Так как работодателям, менеджерам по персоналу и HR-менеджерам часто приходится изучать резюме соискателей, именно они могут дать компетентный взгляд на ошибки, которые допускают в резюме соискатели.

↑ Наверх