UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Пишаємося нашими: киянина обрали найкращим студентом світу

Пишаємося нашими: киянина обрали найкращим студентом світу

21.09.2022 339
Пишаємося нашими: киянина обрали найкращим студентом світу

Пишаємося нашими: киянина обрали найкращим студентом світу

21.09.2022     339

Нещодавно в новинах повідомлялося, що київський студент опинився в десятці найкращих студентів світу. А вже вчора стало відомо на весь світ, що саме киянина визнали найкращим студентом світу. Читайте в матеріалі Jobs.ua про Ігоря Клименка, найкращого з-поміж найкращих.

Студентська премія Global Student Prize

Є в світі така чудова студентська премія, яка об’єднує студентів зі всього світу, адже потрапити в десятку найкращих і зайняти перше місце може студент з будь-якої країни світу. Але не будь-який студент, зрозуміло. В числі найкращих студентів світу опиняються ті, хто дійсно справляє вплив на навчання, а також на свою студентську спільноту та суспільство загалом.

Окрім престижного статусу, який надає перемога в премії, переможець також отримує кругленьку суму в розмірі 100 тис. доларів США. Радіємо, що премія та всесвітнє визнання потрапили цьогоріч до України. А щоб ви не подумали, що Ігоря Клименка визнали найкращим через, зокрема, прихильність світу до протистояння нашої країни проти російських загарбників – перейдемо до винаходу, яким Ігор займається вже багато років і за який, власне, він і був номінований на цю премію.

Винахід Ігоря Клименка, який збереже чимало життів

Ще починаючи з 2014-го року, Ігор бажав допомогти своїй країні, і почав придумувати концепції роботів для розмінування. Навчався тоді хлопець в 5-му класі. Вже згодом, коли він перейшов під керівництво завідувача наукової лабораторії кріогенної техніки фізико-математичного фак-ту КПІ ім. Ігоря Сікорського, заслуженого вчителя України Козленка О. В., Ігор створив квадрокоптер, призначенням якого був пошук мін. Винахід Ігора Клименка помічали на міжнародних виставках та конкурсах, він отримував численні нагороди. Приміром, минулого року винахід молодого українця став фіналістом Х Фестивалю інноваційних проєктів під назвою «Sikorsky Challenge-2021». Окрім цього престижного конкурсу, Ігор привіз із Малайзії золоту медаль, здобуту на 21-й Малазійській технологічній виставці 2022-го року.

Особливість його винаходу полягає в тому, що мініатюрний квадрокоптер-міношукач можна покласти в рюкзак, і за потреби швидко запустити його для пошуку вибухонебезпечних об’єктів на поверхні та під землею. Зрозуміло, що масове використання його винаходу дозволило б мінімізувати участь людини в цьому небезпечному процесі.

В чому полягає його секрет успіху?

Як відомо про Ігоря Клименка, він багато працює, тисячі годин сумарно провів у лабораторії. А це багато про що говорить. Тільки відданість своїй справі, менторство від найкращих фахівців своєї галузі дозволили молодому українцю досягнути такого нечуваного успіху.

На що Ігор витратить отримані кошти?

Звичайно ж, хлопець вкладе ці кошти в масове виробництво свого винаходу. Отриманої суми повинно вистачити, щоб створити привабливі умови для залучення інвесторів. Навіщо? Щоб якомога швидше отримати готовий продукт, який би допомагав військовим та прикордонникам берегти свої життя від непотрібних ризиків, пов’язаних із розмінуванням вибухонебезпечних предметів.

Бажаємо успіхів Ігорю Клименку на шляху до його подальших перемог, здобутків та звершень!

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору