UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Пишаємося нашими: киянина обрали найкращим студентом світу

Пишаємося нашими: киянина обрали найкращим студентом світу

21.09.2022 329
Пишаємося нашими: киянина обрали найкращим студентом світу

Пишаємося нашими: киянина обрали найкращим студентом світу

21.09.2022     329

Нещодавно в новинах повідомлялося, що київський студент опинився в десятці найкращих студентів світу. А вже вчора стало відомо на весь світ, що саме киянина визнали найкращим студентом світу. Читайте в матеріалі Jobs.ua про Ігоря Клименка, найкращого з-поміж найкращих.

Студентська премія Global Student Prize

Є в світі така чудова студентська премія, яка об’єднує студентів зі всього світу, адже потрапити в десятку найкращих і зайняти перше місце може студент з будь-якої країни світу. Але не будь-який студент, зрозуміло. В числі найкращих студентів світу опиняються ті, хто дійсно справляє вплив на навчання, а також на свою студентську спільноту та суспільство загалом.

Окрім престижного статусу, який надає перемога в премії, переможець також отримує кругленьку суму в розмірі 100 тис. доларів США. Радіємо, що премія та всесвітнє визнання потрапили цьогоріч до України. А щоб ви не подумали, що Ігоря Клименка визнали найкращим через, зокрема, прихильність світу до протистояння нашої країни проти російських загарбників – перейдемо до винаходу, яким Ігор займається вже багато років і за який, власне, він і був номінований на цю премію.

Винахід Ігоря Клименка, який збереже чимало життів

Ще починаючи з 2014-го року, Ігор бажав допомогти своїй країні, і почав придумувати концепції роботів для розмінування. Навчався тоді хлопець в 5-му класі. Вже згодом, коли він перейшов під керівництво завідувача наукової лабораторії кріогенної техніки фізико-математичного фак-ту КПІ ім. Ігоря Сікорського, заслуженого вчителя України Козленка О. В., Ігор створив квадрокоптер, призначенням якого був пошук мін. Винахід Ігора Клименка помічали на міжнародних виставках та конкурсах, він отримував численні нагороди. Приміром, минулого року винахід молодого українця став фіналістом Х Фестивалю інноваційних проєктів під назвою «Sikorsky Challenge-2021». Окрім цього престижного конкурсу, Ігор привіз із Малайзії золоту медаль, здобуту на 21-й Малазійській технологічній виставці 2022-го року.

Особливість його винаходу полягає в тому, що мініатюрний квадрокоптер-міношукач можна покласти в рюкзак, і за потреби швидко запустити його для пошуку вибухонебезпечних об’єктів на поверхні та під землею. Зрозуміло, що масове використання його винаходу дозволило б мінімізувати участь людини в цьому небезпечному процесі.

В чому полягає його секрет успіху?

Як відомо про Ігоря Клименка, він багато працює, тисячі годин сумарно провів у лабораторії. А це багато про що говорить. Тільки відданість своїй справі, менторство від найкращих фахівців своєї галузі дозволили молодому українцю досягнути такого нечуваного успіху.

На що Ігор витратить отримані кошти?

Звичайно ж, хлопець вкладе ці кошти в масове виробництво свого винаходу. Отриманої суми повинно вистачити, щоб створити привабливі умови для залучення інвесторів. Навіщо? Щоб якомога швидше отримати готовий продукт, який би допомагав військовим та прикордонникам берегти свої життя від непотрібних ризиків, пов’язаних із розмінуванням вибухонебезпечних предметів.

Бажаємо успіхів Ігорю Клименку на шляху до його подальших перемог, здобутків та звершень!

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?


Часто шукають

↑ Вгору