Как сообщили в пресс-службе столичной организации партии, Виктория Лисничая отметила, что из-за долгов районных администраций перед "Киевводоканалом" многие из городских бюветов не работают, поэтому упорядочивание их работы крайне необходимо.
"Согласие городской власти взять на себя обязательство по содержанию этих бюветов могло бы быть хорошим вариантом решения проблемы. Но в исполнении столичных чиновников эта идея может перерасти в очередной коммерческий проект", - отметила она.
При этом политик подчеркнула, что не так давно в ответ на такое предложение руководителей районов горадминистрация предложила им решать проблему бюветов самостоятельно.
Напомним, ранее в Киевской горгосадминистрации заявили о готовности взять на баланс города те бюветные комплексы, которые районы обслуживать не в состоянии.
При этом ранее АК "Киевводоканал" заявил о том, что прекращает обслуживание нескольких десятков столичных бюветов. Однако опроверг информацию, озвученную депутатом Киевсовета Дмитрием Андриевским о переводе их на платную основу.
На сегодняшний день в Киеве насчитывается 205 бюветных комплексов, в среднем на каждый район столицы приходится около 20 бюветов.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.