Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Новости

Пост-реліз


10.12.2007 2144

Задекларований загальнонаціональний масштаб конференції відобразився в географії заходу, яка охопила всі регіони України. Організатор – компанія RTC group – презентувала гостям європейські бізнес-стандарти та колорит Львова.

Серед компаній-учасників були організації з банківської, страхової, виробничої, торгівельної, видавничої, логістичної, дистрибуторської та ІТ-сфер, а також багато рекрутингових агентств.

Концепція першого дня передбачала обговорення актуальних проблем рекрутингу (стандартизація роботи, партнерство в рекрутингу, імідж роботодавця, нові методи оцінки та пошуку персоналу, особистість рекрутера тощо). Відтак, формат даної частини програми - доповіді та круглі столи, які працювали одночасно в двох залах.

Були опрацьовані наступні теми:

 • “Шляхи розвитку рекрутингу в Україні”
 • “Структуроване поведінкове інтерв’ю за компетенціями при підборі персоналу в FMCG компаніях”
 • “Аспекти ведення рекрутингового бізнесу”
 • “Нові техніки в підборі персоналу”
 • “Імідж роботодавця як важлива складова залучення кандидатів. Реалізація рекрутингу у великій компанії”
 • “Підбір спеціалістів в сфері ІТ в Україні”
 • “Підбір персоналу для магазинних структур”
 • “Партнерство в рекрутингу”
 • “Стандартизація”, “ІСО 9000”
 • “Стандарти роботи. Підвищення якості рекрутингових послуг”
 • “Діагностика кандидата на відповідальну посаду на ступінь ймовірності скоєння службових зловживань”
 • “CRM, як бізнес-автоматизація в рекрутингу”
 • “Інтернет-ресурс як джерело пошуку персонал”
 • “360° Рекрутингу: погляд з боку замовника, рекрутера, кандидата”
 • “Побудова та реінженірінг бізнес-процесів підбору персоналу”
 • "Рекомендації як джерело пошуку персоналу”
 • „Шляхи саморозвитку рекрутера: якості, знання та вміння обхідні для того, щоб стати успішним. Кар’єра рекрутера.”

За словами учасниці з бухгалтерського бюро „Інформ Плюс”, Валерії Варченко, „стало зрозуміло, куди рухатись далі, а рухатись в одному напрямку – набагато ефективніше”.

В перервах на запашну львівську каву гості Першої всеукраїнської конференції рекрутингу прогулювались приміщенням, наповненим історією; оглядали кімнати, де колись відбувались зйомки кіноповісті „Д’Артаньян і три мушкетери”; та фотографувались біля видатної сходової галереї вестибуля. А під час обіду всі мали змогу насолодитись класичною музикою у виконанні спеціально запрошеного струнного квартету.

На конференції діяла валюта – грошові одиниці „рекрутерчики”, якими оплачувалась активна участь у програмі. Наприкінці дня відбулася лотерея від організаторів. Власники рекрутерчиків мали можливість виграти сувеніри з логотипом заходу, новинки професійної літератури та сертифікати на проходження тренінгів Оксани Краснопольської. За умовами конкурсу у „багатіїв” зростали шанси отримати подарунок. Теорія ймовірності спрацювала на 100%, і більшість призів повезла додому „активістка конференції”, директор відділу підбору та адаптації персоналу ЗАТ „Інком” Олена Сотник.

Ще один сюрприз для учасників конференції підготував розважальний партнер Клуб-Казино „Split”. Для знавців історії азартних ігор був проведений розіграш ваучерів на фішки.

Кульмінацією стала екскурсія вечірнім містом у супроводі відомих українських істориків братів Радковців.

Концепція другого дня була спрямована на навчання в розрізі рекрутингу як бізнесу та рекрутингу як професії. Майстер-класи провели провідні тренери на ринку бізнес-навчання персоналу: Віктор Кривизюк (Тренінговий центр RTC), Оксана Краснопольська (ВАТ «Троянда»), Руслан Савчинський («Галбізнес Консалтинг») та Юлія Кирилюк (Агентство професійного навчання ”D&Y”).

У І Всеукраїнській конференції рекрутингу також взяла участь бізнес-тренер, психолог Олена Скайст, яка продемонструвала програму емоційного розвантаження та боротьби зі стресом в організаціях „Relax”.

На урочистій церемонії завершення конференції учасники одноголосно бажали організаторам зробити конференцію традиційною, збільшити масштаби та тривалість її проведення. А генеральні партнери заходу, портал HR-liga, запропонували наступного року зустрітись в Національному Палаці „Україна”. В свою чергу, бізнес-тренер компанії „Троянда” висловив розчарування: „З об’єктивних причин, боюсь не потрапити на 100-у конференцію рекрутингу”.

Підсумовуючи результати І Всеукраїнської конференції рекрутингу, можна говорити про перехід зовнішнього та внутрішнього рекрутингового світу на якісно новий рівень. Результат - висока ефективність роботи кожного учасника бізнес-процесу.

В 2008 році компанія RTC group запрошує спеціалістів відвідати ІІ Всеукраїнську конференцію рекрутингу, проведення якої від сьогодні стане традиційним.

P.S. Перша всеукраїнська конференція рекрутингу – це… Що відповіли наші учасники?

„1 ВКР – это представители разных регионов под одной крышей”

Валерія Варченко, „Інформ-плюс”, м.Київ

1 ВКР – это пространство для общения с коллегами, возможность узнать новые тенденции, анализ возможностей и рисков рекрутинга

Інна Близнюкова, КА „Персонал”, м. Донецьк

1 ВКР – это импульс к развитию самосознания работников, развитие рекрутинга и менеджмента по персоналу

Олександра Усенко, РК „Мегаполіс”, м. Харків

1 ВКР – это много ценной информации - с одной стороны, и много новых визиток с другой стороны

Савченко Ярослав, „АЛЛО”, м. Дніпропетровськ

1 ВКР – это возможность показать свои наработки и получить новую практическую информацию

Сергій Даценко, бізнес-тренер, м. Київ

1 ВКР – это теоретическое подкрепление существующих практических навыков

Валерія Гаврильченко, ЗАТ„Полиграфіст”, м. Київ

„1 ВКР – це можливість познайомитись з людьми, в яких більше досвіду, щоб в них чогось навчитись, а також з людьми, в яких менше досвіду, щоб почерпнути в них ідеї.”

Оксана Дзядик, Львівська Консалтингова Група

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

Добавить резюме

Читайте также

 • Увеличился размер "максимальных" пенсий16 Январь, 2018

  Размер "максимальной" пенсии увеличен.

 • Фразы, которые не понравятся вашим подчиненным15 Январь, 2018

  Общение с начальством не всегда проходит так, как вы сами планируете. Иногда это целое испытание для сотрудника, и даже пытка, которую многим приходится терпеть, чтобы не лишится рабочего места или должности. Тем не менее, существуют фразы, которые могут очень не понравится вашим подчиненным и даже стать причиной увольнения.

 • Нет информации - нет работы?15 Январь, 2018

  Кто владеет информацией - имеет работу!

 • Шесть человек на вакантное место, йо-хо-хо, и ... нехватка кадров!​11 Январь, 2018

  Не забывайте - это время перемен!

 • Первые дни работы в новом коллективе10 Январь, 2018

  Первые дни работы в новом коллективе очень волнительные для соискателя. Его испытательный срок только начался, а это значит, что его рассматривают под увеличительным стеклом директор, руководитель, куратор, коллеги. Очень хочется угодить всем, но с другой стороны быть замеченным. Какие же действия нового работника коллектив расценит положительно, а какие посчитает неуместными?

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

Добавить резюме
↑ Наверх