Задекларований загальнонаціональний масштаб конференції відобразився в географії заходу, яка охопила всі регіони України. Організатор – компанія RTC group – презентувала гостям європейські бізнес-стандарти та колорит Львова.
Серед компаній-учасників були організації з банківської, страхової, виробничої, торгівельної, видавничої, логістичної, дистрибуторської та ІТ-сфер, а також багато рекрутингових агентств.
Концепція першого дня передбачала обговорення актуальних проблем рекрутингу (стандартизація роботи, партнерство в рекрутингу, імідж роботодавця, нові методи оцінки та пошуку персоналу, особистість рекрутера тощо). Відтак, формат даної частини програми - доповіді та круглі столи, які працювали одночасно в двох залах.
Були опрацьовані наступні теми:
За словами учасниці з бухгалтерського бюро „Інформ Плюс”, Валерії Варченко, „стало зрозуміло, куди рухатись далі, а рухатись в одному напрямку – набагато ефективніше”.
В перервах на запашну львівську каву гості Першої всеукраїнської конференції рекрутингу прогулювались приміщенням, наповненим історією; оглядали кімнати, де колись відбувались зйомки кіноповісті „Д’Артаньян і три мушкетери”; та фотографувались біля видатної сходової галереї вестибуля. А під час обіду всі мали змогу насолодитись класичною музикою у виконанні спеціально запрошеного струнного квартету.
На конференції діяла валюта – грошові одиниці „рекрутерчики”, якими оплачувалась активна участь у програмі. Наприкінці дня відбулася лотерея від організаторів. Власники рекрутерчиків мали можливість виграти сувеніри з логотипом заходу, новинки професійної літератури та сертифікати на проходження тренінгів Оксани Краснопольської. За умовами конкурсу у „багатіїв” зростали шанси отримати подарунок. Теорія ймовірності спрацювала на 100%, і більшість призів повезла додому „активістка конференції”, директор відділу підбору та адаптації персоналу ЗАТ „Інком” Олена Сотник.
Ще один сюрприз для учасників конференції підготував розважальний партнер Клуб-Казино „Split”. Для знавців історії азартних ігор був проведений розіграш ваучерів на фішки.
Кульмінацією стала екскурсія вечірнім містом у супроводі відомих українських істориків братів Радковців.
Концепція другого дня була спрямована на навчання в розрізі рекрутингу як бізнесу та рекрутингу як професії. Майстер-класи провели провідні тренери на ринку бізнес-навчання персоналу: Віктор Кривизюк (Тренінговий центр RTC), Оксана Краснопольська (ВАТ «Троянда»), Руслан Савчинський («Галбізнес Консалтинг») та Юлія Кирилюк (Агентство професійного навчання ”D&Y”).
У І Всеукраїнській конференції рекрутингу також взяла участь бізнес-тренер, психолог Олена Скайст, яка продемонструвала програму емоційного розвантаження та боротьби зі стресом в організаціях „Relax”.
На урочистій церемонії завершення конференції учасники одноголосно бажали організаторам зробити конференцію традиційною, збільшити масштаби та тривалість її проведення. А генеральні партнери заходу, портал HR-liga, запропонували наступного року зустрітись в Національному Палаці „Україна”. В свою чергу, бізнес-тренер компанії „Троянда” висловив розчарування: „З об’єктивних причин, боюсь не потрапити на 100-у конференцію рекрутингу”.
Підсумовуючи результати І Всеукраїнської конференції рекрутингу, можна говорити про перехід зовнішнього та внутрішнього рекрутингового світу на якісно новий рівень. Результат - висока ефективність роботи кожного учасника бізнес-процесу.
В 2008 році компанія RTC group запрошує спеціалістів відвідати ІІ Всеукраїнську конференцію рекрутингу, проведення якої від сьогодні стане традиційним.
P.S. „Перша всеукраїнська конференція рекрутингу – це…” Що відповіли наші учасники?
„1 ВКР – это представители разных регионов под одной крышей”
Валерія Варченко, „Інформ-плюс”, м.Київ
„1 ВКР – это пространство для общения с коллегами, возможность узнать новые тенденции, анализ возможностей и рисков рекрутинга”
Інна Близнюкова, КА „Персонал”, м. Донецьк
„1 ВКР – это импульс к развитию самосознания работников, развитие рекрутинга и менеджмента по персоналу”
Олександра Усенко, РК „Мегаполіс”, м. Харків
„1 ВКР – это много ценной информации - с одной стороны, и много новых визиток с другой стороны”
Савченко Ярослав, „АЛЛО”, м. Дніпропетровськ
„1 ВКР – это возможность показать свои наработки и получить новую практическую информацию”
Сергій Даценко, бізнес-тренер, м. Київ
„1 ВКР – это теоретическое подкрепление существующих практических навыков”
Валерія Гаврильченко, ЗАТ„Полиграфіст”, м. Київ
„1 ВКР – це можливість познайомитись з людьми, в яких більше досвіду, щоб в них чогось навчитись, а також з людьми, в яких менше досвіду, щоб почерпнути в них ідеї.”
Оксана Дзядик, Львівська Консалтингова Група
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.