Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Новости

Пост-реліз

10 декабря 2007 2107

Задекларований загальнонаціональний масштаб конференції відобразився в географії заходу, яка охопила всі регіони України. Організатор – компанія RTC group – презентувала гостям європейські бізнес-стандарти та колорит Львова.

Серед компаній-учасників були організації з банківської, страхової, виробничої, торгівельної, видавничої, логістичної, дистрибуторської та ІТ-сфер, а також багато рекрутингових агентств.

Концепція першого дня передбачала обговорення актуальних проблем рекрутингу (стандартизація роботи, партнерство в рекрутингу, імідж роботодавця, нові методи оцінки та пошуку персоналу, особистість рекрутера тощо). Відтак, формат даної частини програми - доповіді та круглі столи, які працювали одночасно в двох залах.

Були опрацьовані наступні теми:

 • “Шляхи розвитку рекрутингу в Україні”
 • “Структуроване поведінкове інтерв’ю за компетенціями при підборі персоналу в FMCG компаніях”
 • “Аспекти ведення рекрутингового бізнесу”
 • “Нові техніки в підборі персоналу”
 • “Імідж роботодавця як важлива складова залучення кандидатів. Реалізація рекрутингу у великій компанії”
 • “Підбір спеціалістів в сфері ІТ в Україні”
 • “Підбір персоналу для магазинних структур”
 • “Партнерство в рекрутингу”
 • “Стандартизація”, “ІСО 9000”
 • “Стандарти роботи. Підвищення якості рекрутингових послуг”
 • “Діагностика кандидата на відповідальну посаду на ступінь ймовірності скоєння службових зловживань”
 • “CRM, як бізнес-автоматизація в рекрутингу”
 • “Інтернет-ресурс як джерело пошуку персонал”
 • “360° Рекрутингу: погляд з боку замовника, рекрутера, кандидата”
 • “Побудова та реінженірінг бізнес-процесів підбору персоналу”
 • "Рекомендації як джерело пошуку персоналу”
 • „Шляхи саморозвитку рекрутера: якості, знання та вміння обхідні для того, щоб стати успішним. Кар’єра рекрутера.”

За словами учасниці з бухгалтерського бюро „Інформ Плюс”, Валерії Варченко, „стало зрозуміло, куди рухатись далі, а рухатись в одному напрямку – набагато ефективніше”.

В перервах на запашну львівську каву гості Першої всеукраїнської конференції рекрутингу прогулювались приміщенням, наповненим історією; оглядали кімнати, де колись відбувались зйомки кіноповісті „Д’Артаньян і три мушкетери”; та фотографувались біля видатної сходової галереї вестибуля. А під час обіду всі мали змогу насолодитись класичною музикою у виконанні спеціально запрошеного струнного квартету.

На конференції діяла валюта – грошові одиниці „рекрутерчики”, якими оплачувалась активна участь у програмі. Наприкінці дня відбулася лотерея від організаторів. Власники рекрутерчиків мали можливість виграти сувеніри з логотипом заходу, новинки професійної літератури та сертифікати на проходження тренінгів Оксани Краснопольської. За умовами конкурсу у „багатіїв” зростали шанси отримати подарунок. Теорія ймовірності спрацювала на 100%, і більшість призів повезла додому „активістка конференції”, директор відділу підбору та адаптації персоналу ЗАТ „Інком” Олена Сотник.

Ще один сюрприз для учасників конференції підготував розважальний партнер Клуб-Казино „Split”. Для знавців історії азартних ігор був проведений розіграш ваучерів на фішки.

Кульмінацією стала екскурсія вечірнім містом у супроводі відомих українських істориків братів Радковців.

Концепція другого дня була спрямована на навчання в розрізі рекрутингу як бізнесу та рекрутингу як професії. Майстер-класи провели провідні тренери на ринку бізнес-навчання персоналу: Віктор Кривизюк (Тренінговий центр RTC), Оксана Краснопольська (ВАТ «Троянда»), Руслан Савчинський («Галбізнес Консалтинг») та Юлія Кирилюк (Агентство професійного навчання ”D&Y”).

У І Всеукраїнській конференції рекрутингу також взяла участь бізнес-тренер, психолог Олена Скайст, яка продемонструвала програму емоційного розвантаження та боротьби зі стресом в організаціях „Relax”.

На урочистій церемонії завершення конференції учасники одноголосно бажали організаторам зробити конференцію традиційною, збільшити масштаби та тривалість її проведення. А генеральні партнери заходу, портал HR-liga, запропонували наступного року зустрітись в Національному Палаці „Україна”. В свою чергу, бізнес-тренер компанії „Троянда” висловив розчарування: „З об’єктивних причин, боюсь не потрапити на 100-у конференцію рекрутингу”.

Підсумовуючи результати І Всеукраїнської конференції рекрутингу, можна говорити про перехід зовнішнього та внутрішнього рекрутингового світу на якісно новий рівень. Результат - висока ефективність роботи кожного учасника бізнес-процесу.

В 2008 році компанія RTC group запрошує спеціалістів відвідати ІІ Всеукраїнську конференцію рекрутингу, проведення якої від сьогодні стане традиційним.

P.S. Перша всеукраїнська конференція рекрутингу – це… Що відповіли наші учасники?

„1 ВКР – это представители разных регионов под одной крышей”

Валерія Варченко, „Інформ-плюс”, м.Київ

1 ВКР – это пространство для общения с коллегами, возможность узнать новые тенденции, анализ возможностей и рисков рекрутинга

Інна Близнюкова, КА „Персонал”, м. Донецьк

1 ВКР – это импульс к развитию самосознания работников, развитие рекрутинга и менеджмента по персоналу

Олександра Усенко, РК „Мегаполіс”, м. Харків

1 ВКР – это много ценной информации - с одной стороны, и много новых визиток с другой стороны

Савченко Ярослав, „АЛЛО”, м. Дніпропетровськ

1 ВКР – это возможность показать свои наработки и получить новую практическую информацию

Сергій Даценко, бізнес-тренер, м. Київ

1 ВКР – это теоретическое подкрепление существующих практических навыков

Валерія Гаврильченко, ЗАТ„Полиграфіст”, м. Київ

„1 ВКР – це можливість познайомитись з людьми, в яких більше досвіду, щоб в них чогось навчитись, а також з людьми, в яких менше досвіду, щоб почерпнути в них ідеї.”

Оксана Дзядик, Львівська Консалтингова Група

Читайте также
 • Работа мечты - работа в Google?21 Апрель, 2017

  Просто Google!

 • Украинские пенсии: все очень сложно20 Апрель, 2017

  Начиная с 1.10.2017, правительство планирует провести очередное выравнивание пенсий, предварительно увеличив их на 10,1% в мае и этого года.

 • Соискатели игнорируют собеседования19 Апрель, 2017

  Наверняка, вам, как работодателю, приходилось наблюдать отказы соискателей от собеседования. В среднем, на пять собеседований приходится два отказа соискателей. Разрабатывая график собеседований, работодатель должен быть готов от отказа соискателей. Многие из них даже не удосуживаются сообщить об этом работодателей.

  Игнорирование соискателей собеседования встречается все чаще. Но это не значит, что работодатель или компания что-то делают не так, наоборот это вполне объяснимый и понятный процесс, причины которого самого разные. Сегодня мы рассмотрим большинство из них.

 • Украина правовая: "солу" лучше не звонить...19 Апрель, 2017

  Украинский рынок труда, а особенно, его столичный сектор, неожиданно взорвался бумом «получения адвокатских лицензий»

 • Совещания и как из них получить результат18 Апрель, 2017

  Одним из видов делового общения, целью которого является практическое решение проблем коллективного значения является совещание. Обстановка такой деловой беседы сотрудников на производстве сугубо конфиденциальна и ведется строгая фиксация всего сказанного и рассматриваемых вопросов. Именно поэтому список рассматриваемых вопросов выносится заранее и определяются выступающие.

↑ Наверх