Для оценки ваших умственных способностей, возможно, будут использованы следующие приемы:
Интеллектуальные способности разнообразны, поэтому кому-то прекрасно даются языки, а кто-то силен в вопросах логики. Переводчики, преподаватели, секретари-референты должны обладать высоким уровнем вербального интеллекта (грамотная речь и богатый словарный запас). Для маркетолога важно умение анализировать большой объем информации, т. е. иметь аналитический склад ума. Пространственное мышление, креативность, умение сформулировать свою мысль –- качества, необходимые архитекторам, дизайнерам, журналистам.
Люди с высоким уровнем IQ чаще занимают руководящие должности. Они добиваются отличных результатов не только в научной деятельности, но и в бизнесе. Но если результат теста вас разочаровал, не расстраивайтесь! Низкий показатель IQ –- это не "клеймо" на судьбе, тем более, что всякий тест относителен. Ум проявляется по-разному: кто-то силен в решении головоломок, а кто-то лучше справляется с практическими задачами. Повышению способностей может помочь образование, а также –- игры на развитие интеллекта. Кроме того, существует EQ –- коэффициент эмоциональности. Он определяет способность управлять своими эмоциями, что не менее важно для жизненного успеха. С поомщью энергичности и обаяния порой можно достичь даже большего, чем с помощью отточенного интеллекта.
Информационно-аналитический отдел
@ Еженедельник "Пропоную роботу" Яна ШАЛАШЕНКО
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.