Как бы вам не требовалась работа, соглашаться стоит только на те предложения, которые действительно подходят вам.
Jobs.ua не советует вам перебирать возможностями заработка, но рекомендует отнестись к их поискам вдумчиво, соглашаясь на тот труд, который не только станет посильным, но и будет лишен различных «спорных» моментов.
Например, не нужно браться за работу, которая имеет условия, неподходящие для вас. Будь то график работы или уровень ее оплаты, условия при которых начисляются штрафы – все это должно быть проанализировано вами перед принятием окончательного решения.
Также, не нужно браться и за слишком сложную работу, если она таковой кажется. Наоборот, совсем уж простой и легкий труд, тоже не станет решением ваших вопросов, только если вы такой не ищете, ибо за него, как правило, платят мало и сделать в такой работе карьеру, крайне непросто.
Наличие непонимания в коллективе, о которых вам известно, еще одна причина поискать более приятную рабочую атмосферу. Также, возможность не найти общего языка с руководством, вряд ли принесет вам удовлетворение от такого труда.
Не нужна вам и работа, не имеющая четких требований и задач. Выполняя поручения в стиле «пойди туда, не знаю куда», вы в скором времени выгорите морально, до и платят за такое, обычно также неопределенно.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.