Спецификой исследования можно считать примененный оригинальный подход — разделение суток на 4 категории — работа (зарабатывание денег), домашняя работа (хлопоты по дому, заботы о детях), естественные нужды (прием пищи, сон) и досуг.
Мужчины большинства стран проявили завидное единодушие: 5,2 часа в день тратят на зарабатывание денег и 2,7 — на домашнюю работу. У женщин, наоборот, больше времени уходит на дом (4,5 часа), меньше — на работу (3,4 часа). И — браво арифметике! — если сложить, то получится, что и мужчины, и женщины трудятся одинаковое количество времени (7,9 часов). Сну представительницы слабого пола уделяют больше времени, в то время как мужчины предпочитают без оглядки отдаваться досугу, а именно телевизору (на 20-30 минут). К тому же «женская» доля в общем числе работающих не так уж и незаметна. Из общей цифры в 2,9 млрд женщины составляют 1,2 млрд. Рекорд за всю историю человечества.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.