Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Навчання і робота

  Публікації "Навчання і робота"

  Сторінка 1 з 4

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Віртуальна реальність – ефективна навчальна модель майбутнього

   3 листопада 2021 336

   Давайте разом із порталом Jobs.ua з’ясуємо, чому використання VR-симуляторів у навчанні вже зараз – не розкіш, а необхідність.

  • Способи заробітку для студента без шкоди для навчання

   19 жовтня 2021 427

   Для багатьох студентів, коли вони розпочинають навчання, гостро постає питання «де брати додаткові кошти». Це особливо актуально у нашій країні, коли на зарплату буває складно прожити, а що вже говорити про стипендії (та й отримують її не всі).

  • Як студенту знайти першу роботу

   31 серпня 2021 394

   Підробітки у студента, коли він ще тільки навчається на першому, другому чи третьому курсі – можуть бути різними. Можна влаштуватися в службу кур’єрської доставки і у вільний час розвозити піцу, можна роздавати листівки чи знайти ще якийсь підробіток, який напряму не пов’язаний із спеціальністю, яка здобувається. Але можна піти іншим шляхом. Про кар’єрний розвиток варто подбати вже з другого курсу як мінімум.

  • Робота та навчання: підробок чи початок кар’єри?

   21 травня 2021 243

   Погодьтеся, почати професійний шлях, навіть, не закінчив ще й навчання – гарна думка, яка лише додаватиме саме переваги людині

  • Книжкові новинки для креативних професій

   9 грудня 2020 590

   Нещодавно Jobs.ua розповідали про захоплюючу професію графічного дизайнера. Ну а для тих відвідувачів нашого сайту, які мріють опановувати графічний дизайн або ж будувати кар’єру ілюстратора, пропонується найсвіжіша підбірка тематичної літератури, яка допоможе в професійній діяльності.

  • Вчитися все життя: чому так необхідно

   31 жовтня 2020 795

   Ви вже закінчили обраний навчальний заклад, отримали бажану професію. Здавалося б, що ще треба? Навіщо витрачати час і сили для навчання далі чомусь новому?

  • Маленький посібник для фінансиста

   4 жовтня 2020 687

   Людина, професія якої хоч якось пов’язана з фінансами, повинна мати яскраво виражені аналітичні здібності й не бояться відповідальності. Обов’язково треба мати вищу освіту й відмінне професійне чуття. Ось цьому другому пропонуємо у вільний час повчитися або взяти щось для себе у героїв кінострічок. Jobs.ua зробив невеличку добірку художніх фільмів для приємного й корисного перегляду.

  • Чому можна навчитися цієї осені

   11 вересня 2020 397

   Ось і розпочався новий навчальний рік! У кожного з нас свої спогади про ту школу з партами й підручниками. А вона, як тоді, так і зараз лише сходинки до великого життя, де ми постійно чомусь вчимося. Давайте спробуємо і зараз влаштувати собі уроки й вивчити свої цікаві й найпотрібніші предмети.

  • «Gap year». Що робити цілий рік, якщо не вступили до вузу

   29 липня 2020 498

   Не вступити до омріяного вузу – для когось ці слова прозвучать як вирок, як фатальна помилка, яку вже не виправити. Насправді все не так жахливо, як може видатися на перший погляд.

  • Як прийняти доросле життя: присвячується випускникам

   21 липня 2020 318

   Для тих, хто зовсім недавно отримав диплом вищого навчального закладу, jobs.ua пропонує кілька корисних порад від підприємця, банкіра, викладача Школи бізнесу при Нью-Йоркському університеті Скотта Геллоуейя.


  Ctrl →
  1 з 4

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору