Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Навчання і робота

  Публікації "Навчання і робота"

  Сторінка 1 з 3

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Книжкові новинки для креативних професій

   9 грудня 2020 416

   Нещодавно Jobs.ua розповідали про захоплюючу професію графічного дизайнера. Ну а для тих відвідувачів нашого сайту, які мріють опановувати графічний дизайн або ж будувати кар’єру ілюстратора, пропонується найсвіжіша підбірка тематичної літератури, яка допоможе в професійній діяльності.

  • Вчитися все життя: чому так необхідно

   31 жовтня 2020 562

   Ви вже закінчили обраний навчальний заклад, отримали бажану професію. Здавалося б, що ще треба? Навіщо витрачати час і сили для навчання далі чомусь новому?

  • Маленький посібник для фінансиста

   4 жовтня 2020 518

   Людина, професія якої хоч якось пов’язана з фінансами, повинна мати яскраво виражені аналітичні здібності й не бояться відповідальності. Обов’язково треба мати вищу освіту й відмінне професійне чуття. Ось цьому другому пропонуємо у вільний час повчитися або взяти щось для себе у героїв кінострічок. Jobs.ua зробив невеличку добірку художніх фільмів для приємного й корисного перегляду.

  • Чому можна навчитися цієї осені

   11 вересня 2020 291

   Ось і розпочався новий навчальний рік! У кожного з нас свої спогади про ту школу з партами й підручниками. А вона, як тоді, так і зараз лише сходинки до великого життя, де ми постійно чомусь вчимося. Давайте спробуємо і зараз влаштувати собі уроки й вивчити свої цікаві й найпотрібніші предмети.

  • «Gap year». Що робити цілий рік, якщо не вступили до вузу

   29 липня 2020 319

   Не вступити до омріяного вузу – для когось ці слова прозвучать як вирок, як фатальна помилка, яку вже не виправити. Насправді все не так жахливо, як може видатися на перший погляд.

  • Як прийняти доросле життя: присвячується випускникам

   21 липня 2020 219

   Для тих, хто зовсім недавно отримав диплом вищого навчального закладу, jobs.ua пропонує кілька корисних порад від підприємця, банкіра, викладача Школи бізнесу при Нью-Йоркському університеті Скотта Геллоуейя.

  • Що важливіше: вища освіта чи досвід роботи?

   17 липня 2020 486

   Все залежить від того, в якому напрямку ви бажаєте будувати свою кар’єру й слід уважно відповісти на таке питання, щоб не витрачати час дарма

  • «Відступ» українського безробіття та «прорив» вітчизняного фрілансу

   29 травня 2020 266

   Вакансій, за період карантинних заходів, з’явилося не так вже й багато, та на 55% менше, ніж у той самий період минулого року.

  • Чи є робота без диплома?

   8 квітня 2020 422

   Вища освіта обіцяє високу ерудицію, почуття впевненості, навички пошуку та обробки інформації, корисні зв'язки та ще масу переваг. Але що з цього в повній мірі може служити заставою життєвого успіху?

  • Чи потрібна вища освіта для вдалої кар'єри

   28 січня 2020 585

   Від такого рішення буде залежати успіх всього вашого майбутнього життя


  Ctrl →
  1 з 3

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору