UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Шукаємо вакансії
  5. Самые проблемные отрасли для поиска работы в кризис

Самые проблемные отрасли для поиска работы в кризис

21.07.2009 443

Учитывая такое сложное положение на рынке труда, агентство "РБК.Рейтинг" совместно с проектом "Улов-Умов" (поисковая машина по вакансиям и резюме) подготовила рейтинг по самым проблемным отраслям для поиска работы в кризис.

Банковская сфера занимает первую строчку в нашем рейтинге - на одну вакансию приходится 15 резюме. Это подтверждают и другие аналитические материалы, в которых данная отрасль фигурирует как наиболее пострадавшая во время кризиса. С ней тесно связаны бухгалтерия, экономика и финансы, которые занимают вторую строчку нашего рейтинга. На одну вакансию приходится 14 таких специалистов.

Третье место за административным персоналом - в основном это секретари, помощники руководителя и офис-менеджеры. Здесь соотношение 12 к 1. Скорее всего, это объясняется тем, что многие специалисты, отчаявшись найти работу по специальности, пытаются временно устроиться на такую позицию, которая не требует специфического опыта и образования.

Четвертую строчку нашего рейтинга занимают редактора и журналисты - таких специалистов также в 12 раз больше, чем открытых вакансий. Это связано с массовыми сокращениями, которые проводились во многих издательствах и информационных агентствах. Большая часть такого персонала была выведена за штат, что также послужило поводом для поиска работы в качестве штатного сотрудника.

И, наконец, пятое место в рейтинге занимают менеджеры по персоналу, которые тоже сильно пострадали во время кризиса. Чем больше компания, тем больше таких специалистов, соответственно при сокращении персонала и небольшом количестве открытых вакансий отпадает необходимость и в большом количестве менеджеров по персоналу.

Самыми перспективными отраслями по-прежнему остаются медицина, текстильное и обувное производство, красота и фитнес, машиностроение и металлообработка, а также ресторанный бизнес.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору