UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Шукаємо вакансії
  5. Советы юристов при поиске работы

Советы юристов при поиске работы

15.03.2010 440

1. Наведите справки о выбранной Вами компании. Следует быть внимательным, если о выбранной фирме никто не слышал, а если эта компания работает долгие годы, тем более что здесь что-то не так. Необходимо интересоваться, почему компании нужны сотрудники. Освободилось рабочее место или расширение штата. Если работодатель не может четко ответить на этот вопрос, следует задуматься — возможно, ему нужны не сотрудники на постоянной основе, а те, кто бесплатно отработает испытательный срок, после чего «не подойдет»? Чем больше Вы узнаете, тем лучше — честным работодателям нечего скрывать.

2. Проходя собеседование, посмотрите внимательно на офис компании и его месторасположение. Это не должна быть квартира, или подвальное помещение, атмосфера в офисе должна быть рабочей.

3. Если у Вас появится возможность, обратите внимание на персонал. Если заметно, что сотрудники мало общаются, их отношения подчеркнуто деловые, это может означать, что все они устроились на работу недавно. А полная замена коллектива может свидетельствовать, что в этой компании частая смена персонала.

4. В процессе приема на работу будьте осторожны, подписывая предлагаемые документы. Их нужно полностью прочитать и изучить, а еще лучше проконсультироваться с юристом. Обсудите все детали новой работы: обязанности, продолжительность испытательного срока, и конечно, заработная плата. Вы должны четко знать, на что идете. И если Вам предлагают слишком много, а требуют мало — это повод насторожиться.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору