Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Блог Jobs.ua

​Спека росте – Jobs.ua охолоджує та радує знижками

11.08.2017 1210
​Спека росте – Jobs.ua охолоджує та радує знижками

​Спека росте – Jobs.ua охолоджує та радує знижками

11.08.2017     1210

Шановні роботодавці! Компанія «Робота Плюс» пропонує Вам взяти участь у літній акції «Спека росте – Jobs.ua охолоджує та радує знижками», під час якої ми надаємо Вам можливість скористатися знижкою на платні послуги сайту Jobs.ua, а саме:

 • У період з 14.08 по 18.08 – отримати знижку на будь-яку послугу та на визначений Вами період в розмірі 21%;
 • У період з 21.08 по 23.08 – отримати знижку на будь-яку послугу та на визначений Вами період в розмірі 26%;
 • У період з 28.08 по 31.08 – отримати знижку на будь-яку послугу та на визначений Вами період в розмірі 17%;

Для участі в акції потрібно стежити за новинами нашої компанії в соціальних мережах (Facebook, Twitter, Goole+ та інші) та «зловити» повідомлення з промо-кодом, який і надасть право на знижку.

Після того, як Ви знайшли промо-код, Вам необхідно зателефонувати за номером +38 (044) 451-4222 або +38 (044) 537-3717 та сповістити представника компанії про намір скористатися акційною пропозицією, вказавши промо-код, послугу, яка зацікавила, а також термін замовлення.

Умови акції:

Однин промо-код діє лише протягом вказаного періоду і може бути застосований лише один раз для однієї компанії.

Сума замовлених послуг та період розміщення інформації (оголошення) не обмежується (замовник сам, або за допомогою нашого спеціаліста, обирає послугу та термін замовлення).

До участі в акції допускаються такі послуги:

 • Термінова вакансія;
 • Гаряча вакансія;
 • Прихована вакансія;
 • Автооновлення вакансії;
 • VIP-компанія (будь-який пакет);
 • Вакансії агенцій (будь-який пакет).

Дії промо-коду не розповсюджуються:

 • На послуги, які були замовлені до активації коду;
 • На послуги, які були самостійно замовлені і оплачені за допомогою онлайн-платежу (банківською картою).

З повагою, адміністрація компанії «Робота Плюс» та сайту Jobs.ua

Читайте также

 • Популярные направления в учебе: версия украинских абитуриентов20 Июль, 2018

  Оказалось, что согласно данным на 19 июля, в ВУЗы Украины было подано около миллиона заявлений на обучение бакалавров, младших специалистов и магистров. При этом, больше половины таких заявлений были поданы в электронном виде.

 • Частая причина увольнений – плохое руководство19 Июль, 2018

  Плохое руководство, и правда, является частой причиной увольнения сотрудников из украинских компаний. Эта проблема может также стать причиной многих других, как говорится в поговорке: «Рыба начинает гнить с головы». Проблемы плохого руководства первыми замечают, конечно, сотрудники. Ем не менее, предпочтительно полагаться на взгляд профессионала – психолога. Именно этот специалист в компании должен в самом начале распознать эту проблему по жалобам сотрудников и своим собственным наблюдениям. Для этого специалист организовывает специальные встречи, индивидуальные беседы и анкетирование.

 • "Пара слов" об уважении на работе19 Июль, 2018

  Даже, не рассматривая «карьерную лестницу», как саму цель, каждому из нас более комфортно работать в коллективе, в котором его уважают.

 • Сколько получает европейский президент?18 Июль, 2018

  «Взлеты и падения» зарплатных сумм, присутствуют и в жизни «сильных мира сего». Стоит заметить, что не все страны Европы, в том числе и наша, попали в список исследуемых

 • Про те як стати незамінним співробітником17 Июль, 2018

  Майже в кожному колективі є незамінні співробітники, які можуть допомогти з будь-яким питанням на роботі. Вони знають про всі події в компанії, завжди готові допомогти, а головне знають як це зробити. Такі люди частіше за все довго лишаються працювати в компанії та мають свої привілеї: якщо надумаєте звільнятися, вам скоріше за все запропонують підвищення, ви не підлягаєте звільненню в разі скорочення штату працівників та багато іншого. Хто б не хотів мати такі переваги на роботі? Тож сьогодні шукаємо єдину формулу, як стати незамінним співробітником на улюбленій роботі?

↑ Наверх