Час – це найцінніший ресурс в світі, бо його втрату нічим не компенсувати. В компанії Microsoft з усією відповідальністю поставилися до цього, тому у новій версії своєї операційної системи, реліз якої відбувся ще в червні, розробники привнесли цікаву функцію: тайм-менеджер в стилі Pomodoro. Чому це настільки важливо, як працювати з ним і які його можливості – дізнайтеся разом із Jobs.ua.
Це важливо хоча б тому, що розробники нової операційки потурбувалися про те, щоб внести цю функцію одразу в систему. Щоб людям, які все відкладають подібні рішення «на завтра», не довелося шукати відповідь у туманному «завтра», а могли одразу після придбання і встановлення нової версії знаменитої ОС просто взяти і насолоджуватися цим подарунком.
І дійсно так виходить, якщо задуматися: чимало людей відкладають банальне встановлення тайм-менеджера на туманне «завтра», чи «з понеділка», чи «з нового місяця». А розробники Windows 11 мовби кажуть таким людям, і заразом – усім нам: «Щось шукати і додатково встановлювати не потрібно; беріть і користуйтеся, ми все продумали і зробили замість вас; вам залишається тільки взяти і скористатися готовим продуктом».
І це дійсно чудова (і важлива) функція, адже у багатьох людей спостерігаються проблеми із самоорганізацією і правильним (раціональним) розподілом власного часу. Хочеться подивитися реаліті-шоу чи якесь інше телевізійне шоу? Будь ласка, це ваші справи, але тоді не нарікайте на те, що не вистачило часу на вивчення англійської мови чи опанування якогось іншого і вкрай важливого саме для вас заняття. Багато хто хоче стати програмістами, і це досить реально, ви знали це? Але потрібно докласти зусиль, потрібно щодня рухатися в цьому, ось у чому суть.
І тайм-менеджер нової ОС від Майкрософт дозволить вам оптимізувати ваш час. За бажанням, звісно, але подібна функція, безперечно, прийдеться до смаку людям, які цінують власний час і вміють працювати швидко, натхненно і, як-то кажуть, «з вогнем».
Встановивши Windows 11, ви отримаєте чудову функцію контролю часу, бо функція «Focus Sessions» спеціально розрахована для таких цілей. Ви можете, приміром, виставити таймер на пів години і нарешті завершити тижневий звіт, підібравши відповідну музику в Spotify, бо дана функція підтримує таку можливість. І так – з будь-яким іншим важливим заняттям: вімкнули на телефоні режим «Не турбувати», ввімкнули пів годинний таймер – і працюєте. Подібна практика чудово дисциплінує, між іншим.
Можна відстежувати свій прогрес за день, і це теж важливий момент. Спостерігаючи результати свого прогресу на екрані, у вас може прокинутися спортивний інтерес, бо – якщо трохи постаратися! – можна суттєво покращити будь-який результат. Просто почніть працювати за подібною схемою бодай кілька тижнів, і може трапитися так, що ви звикнете до такого підходу у вирішенні робочих завдань.
Власне, для цього подібна функція і створена.
Тобто для контролю за власним робочим часом.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.