UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Треть телефонного трафика в мире проходит через Skype

Треть телефонного трафика в мире проходит через Skype

19.02.2013 28501

Исследование, проведенное компанией TeleGeography, показало, что Skype (платформа для звонков через интернет), уже отвоевал треть международного телефонного трафика — это абсолютный рекорд для всех сервисов интернет-телефонии.

Согласно данным, собранным аналитиками, общий объем телефонного трафика Skype за 2012 год вырос всего на 5% и составил около 490 млрд минут. Тем не менее, объем трафика внутри сети Skype вырос за прошлый год куда более значительно — на 44% — и составил 167 млрд минут, а это составляет чуть меньше трети всего рынка.

Как сообщили эксперты, это не означает, что традиционным телеком-операторам уже нет места на рынке. Тем не менее, давление на них интернет-телефонии становится все более значительным. Многие пользователи уже сейчас предпочитают, находясь в Wi-Fi-сети, использовать свой смартфон для звонков через Skype, а не традиционным способом.

Аналитик TeleGeography Стефан Беккерт отметил, что давление на традиционные компании оказывает не только Skype, но и множество других мессенджеров — Viber, Whatsapp, Google Voice и другие.

Беккерт заявил:"Skype — это больше не стартап. Темпы его развития, вероятно, со временем замедлятся, однако сейчас мы наблюдаем высокий и устойчивый рост".

Он также сообщил, что конкуренция со стороны Skype и ему подобных сервисов заставляет операторов сотовой связи снижать расценки на звонки и сообщения за счет уменьшения маржи прибыли. Для пользователей это, безусловно, позитивный тренд.

Читайте также:
«Владельцы iPhone в США больше всех остальных тратят на мобильную связь»

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору