"Механизм самых больших в мире цветочных часов, который сломали на второй же день после открытия, починили и до 20 сентября его установят снова на склоне Институтской", рассказал советник мэра Игорь Добруцкий .
Ремонт цветочных часов обошелся спонсорам в 3,7 тысячи гривен. Чтобы избежать катания на стрелках часов (механизм сломался именно по этой причине), вокруг решили выстроить небольшую ограду.
Мэрия также попросит киевскую милицию тщательнее патрулировать место возле часов.
"Еще, вероятно, письменно призовем горожан и гостей города, чтобы они не заходили на газон с цветами и, тем более, не трогали стрелки", отметил Добруцкий.
Как сообщалось ранее, в августе этого года, цветочные часы в центре Киева повредили.
"К величайшему сожалению, в связи с неосторожностью и безответственными действиями некоторых граждан, уникальный часовой механизм получил значительные повреждения", заявил тогда директор коммунального предприятия Киевзеленстрой Юрий Хаев.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.