UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Ученые рассказали чего надо избегать беременным женщинам

Ученые рассказали чего надо избегать беременным женщинам

10.06.2013 76677

Специалисты Королевского колледжа акушеров и гинекологов в Англии обнародовали новые директивы, согласно которым, для беременных и кормящих женщин могут быть опасны такие привычные вещи как мебель, машина, текстиль, посуда с антипригарным покрытием.

Выходит, что в любой комнате дома можно найти опасные для здоровья малыша компоненты. Ведь вредны даже химические соединения содержащиеся в упаковке для продуктов.

По мнению профессора токсикологии Аластэра Хэйи из Университета Лидса, эти соединения не наносят реальный вред. Он придерживается такого мнения, поскольку полагает, что достоверных исследований на эту тему не проводилось, поэтому директивы должны касаться только курения, алкоголя и прочих явных вредных факторов.

Помимо перечисленных выше опасных вещей, в директивы попали средства для ванны: увлажняющие средства, гели для душа и т.д., использование которых необходимо минимизировать.

Противники директив подчеркивают, что подобные заявления посеют панику среди женщин. Ведь в современном мире практически невозможно избежать влияния химикатов, а соответственно, получается, что директивам почти нереально следовать.

Профессор Дэвид Шпигельхолтер из Кембриджского Университета уверен, что предосторожность - лучшая стратегия. Даже если информация не проверена, женщины должны знать о теоретической возможности негативных последствий для себя и ребенка.

Читайте также:
«Почему нельзя спать днем объяснили американские ученые»
«ООН хочет, чтобы люди больше ели насекомых»
«Повязка при ожоге сообщит об инфекции под ней»

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору