UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Украинцам с 1 сентября поднимут зарплаты

Украинцам с 1 сентября поднимут зарплаты

28.07.2011 544

Плановое повышение зарплат бюджетникам пройдет не 1 октября, а на месяц раньше — с 1 сентября, заявил премьер-министр Николай Азаров.

Как разъяснил нам его пресс-секретарь Виталий Лукьяненко, на месяц вперед сместятся сроки повышения минимальной зарплаты, с 960 до 985 гривен, которая, напомним, совпадает с прожиточным минимумом для трудоспособных. Это значит, что в первую очередь выиграют те, кто получает минимум: это работники 1—4 разрядов (уборщицы, медсестры, диспетчеры): их зарплаты будут 985 грн., 990, 1000 и 1010 грн., или на 20 гривен больше, чем сейчас. Также Лукьяненко не исключает, что в октябре прожминимум могут поднять еще раз.

В пресс-службе Министерства труда и соцполитики нам уточнили, что независимо от этого повышения с 1 сентября вырастут должностные оклады работника 1-го тарифного разряда на 16 гривен (до 651 грн.), с 1 октября — еще на 19, а с 1 декабря — на 50, достигнув в итоге 720 гривен.

Также пересчитают с сентября и все оклады по тарифной сетке. Так, например, учитель первой категории будет иметь оклад 1282 грн. (сейчас 1251), хирург высшей категории — 1575 грн. (сейчас 1536), а реальная зарплата за счет различных надбавок у них на 50—80% больше оклада. И она вырастет пропорционально окладам. По мнению экономиста Виктора Лисицкого, такое повышение возможно потому, что поступления в бюджет увеличились из-за более быстрого, чем планировалось, роста экономики и за счет ее детенизации (результат принятия Налогового кодекса).

С другой стороны, повышение все равно достаточно ограничено и незначительно превысит официальный уровень инфляции.

Читайте також

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.


↑ Вгору