Один из них заключается в том, что на сегодняшний день рынка нет. Об этом рассказал руководитель отдела управления маркетингом компании NAI Pickard Ярослав Иванов в ходе круглого стола "Рынок жилья в Киеве и регионах: итоги кризисного года".
Докризисные мифы
По словам Ярослава Иванова, до кризиса большинство граждан Украины считали, что владение квартирой - залог вечного успеха.
Вторым мифом эксперт назвал заявления о низком уровне обеспеченности Киева жильем по сравнению со странами, где также происходит рост цен на жилье. В Украине на 1 жителя приходится максимум 20-21 кв м жилья. В Европе - 25 и более кв м на 1 жителя.
Еще один миф, по мнению эксперта, придумали застройщики: к моменту ввода проекта в эксплуатацию все квартиры проданы. А инфляционные процессы якобы обеспечивают двойной доход на первичном рынке.
Кроме того, отмечает эксперт, мифом было то, что миграционные потоки поддерживают возможность получения постоянной ренты с жилья. Ежегодно в Киев приезжало около 55 тыс. человек, отмечалось положительное сальдо миграции.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.