Jobs.ua согласен, что "фантастическое будущее", которое мы привыкли наблюдать только в фильмах и книгах, подобралось совсем близко.
Наверно, шагая «в ногу со временем», Государственная служба занятости Украины запускает в мае не имеющий аналогов проект.
Так, на базе одного из центров занятости столицы, начинают работать … курсы для безработных по робототехнике. Проект считается «пилотным», и по его результативности будут судить о возможностях развития этого направления в других городах страны.
На курсы набирают всех желающих и, набор стартовал еще в конце апреля. Для обучения, необходимо пройти конкурсный отбор, а для этого, всем желающим предлагают заполнить анкеты, объяснить свою мотивацию и иметь неплохие знания в математике.
Количество мест в пилотной группе ограниченно: их всего 40. Эти счастливчики, при условии успешного окончания курсов, будут обеспечены современной и хорошо оплачиваемой работой.
После месячных занятий, выпускники курсов будут разбираться в основах робототехники, выпускным экзаменом для них станет создание миниатюрного прототипа одного из стандартных заводских манипуляторов.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.