Jobs.ua согласен, что "фантастическое будущее", которое мы привыкли наблюдать только в фильмах и книгах, подобралось совсем близко.
Наверно, шагая «в ногу со временем», Государственная служба занятости Украины запускает в мае не имеющий аналогов проект.
Так, на базе одного из центров занятости столицы, начинают работать … курсы для безработных по робототехнике. Проект считается «пилотным», и по его результативности будут судить о возможностях развития этого направления в других городах страны.
На курсы набирают всех желающих и, набор стартовал еще в конце апреля. Для обучения, необходимо пройти конкурсный отбор, а для этого, всем желающим предлагают заполнить анкеты, объяснить свою мотивацию и иметь неплохие знания в математике.
Количество мест в пилотной группе ограниченно: их всего 40. Эти счастливчики, при условии успешного окончания курсов, будут обеспечены современной и хорошо оплачиваемой работой.
После месячных занятий, выпускники курсов будут разбираться в основах робототехники, выпускным экзаменом для них станет создание миниатюрного прототипа одного из стандартных заводских манипуляторов.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?