Вот несколько приемов отправки резюме, которые помогут увеличить отклики.
1. Составляя резюме используйте обыкновенный шрифт, например, Times New Roman. Не используйте редкие или фигурные шрифты.
2. Отправляя свое резюме через электронную почту в теме письма укажите фамилию и имя. Например, Иванов Иван (резюме). Таким образом сотруднику отдела кадров будет легче и быстрее отыскать ваше письмо среди других.
3. Для поиска работы зарегистрируйте отдельный электронный ящик. Не стоит отправлять резюме с адреса вроде koshechka, pypsik и т.д. Это скажет о вашей несерьезности.
4. Прежде, чем добавить фотографию в резюме, отредактируйте ее в графическом редакторе, чтобы уменьшить ее в объеме.
5. Не отправляйте ваше резюме сразу в несколько компаний. Это сыграет не в вашу пользу. Отправьте резюме на один электронный адрес, и только после общения с менеджером по персоналу, при необходимости, отправляйте в другую.
6. Ваше резюме не должно превышать 1-2 страницы, и не должно содержать ошибок, как орфографических, так и пунктуационных.
7. В тексте резюме не стоит описывать ваши физические данные и информацию о ваших рекомендателях - лучше написать "Рекомендации готов предоставить по требованию".
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?