Как сообщили в Шевченковском райсовете в Киеве, университет создан на базе Территориального центра N2. У него есть ректор, устав, эмблема и гимн. Сейчас в вузе получают образование более 60 студентов, и их количество планируют увеличивать.
В университете насчитывается семь факультетов: правоведения, филологический, литературно-художественный, факультет здорового образа жизни, краеведческий, хорового пения и национального танца, декоративно-прикладного искусства.
Также готовится к открытию факультет информационных технологий, где будут обучать навыкам пользования компьютером, интернетом, факсом, ксероксом, мобильным телефоном и другой современной техникой.
Предполагается, что вести лекции и семинары будут преподаватели Национального университета им.Тараса Шевченко и Киево-Могилянской Академии.
В сообщении также говорится о том, что обучение на факультетах происходит только по желанию слушателя - без проверки полученных знаний и умений. В процессе обучения будут применяться как традиционные методы, так и методы тренингов. Вступительных экзаменов не будет, студенческие билеты и каникулы предусмотрены.
Занятия будут проходить несколько раз в неделю. Каждую пятницу для студентов будут проводить тематические экскурсии и встречи.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.