Власти собираются снег в Киеве не вывозить, а плавить. К следующей зиме мэрия планирует закупить снегоплавильные установки. «С помощью такой техники можно будет быстрее убирать снег с дорог и со дворов. К тому же она экологически безопасная. К следующей зиме закупим 2—3 установки, потом определимся, сколько подобной техники необходимо для столицы», — сказал глава КГГА Александр Попов.
Пока одна такая машина работает в Харькове, вторую сконструировали специально для Киева. А вот в Москве снег плавят сразу 156 подобных машин. Принцип ее работы довольно прост: снег топят специальные нагреватели, установленные внутри устройства. Талая вода спускается в канализацию. Закупят технику у харьковского предприятия, это будет вдвое дешевле, чем подобные установки за границей. А работают машины на дизельном топливе, за час одна машина может растопить около 150 куб. м снега — это 10—15 грузовиков. А расход горючего при этом 60 л.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.