UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. В Латвии растет количество нелегально работающих гастарбайтеров

В Латвии растет количество нелегально работающих гастарбайтеров

14.12.2007 2091

Об этом корреспонденту ИА REGNUM сегодня, 14 декабря, сообщила специалист Латвийской конфедерации работодателей Агнеса Алксне. По ее словам, вероятность того, что уехавшие вернуться назад в Латвию - невысока, так, согласно опросам, около 10-30% работающих сейчас за границей граждан Латвии могут вернуться в страну.

За тот же период в Латвию приехало около 4 тыс. гастарбайтеров-иностранцев. "Латвия могла бы перенять опыт развитых европейских стран, таких как Англия, Швеция, Дания по привлечению квалифицированной рабочей силы", - считает Алксне. Сейчас латвийские предприниматели, чтобы привезти на один год в Латвию одного гастарбайтера должны заплатить государству пошлины на сумму около 650 латов (чуть менее 1 тысячи евро), а оформление документов занимает почти 3 месяца. В Англии, по данным Алксне, бизнесмену этот процесс обходится в 75 фунтов. Именно в связи с этим, полагают в конфедерации работодателей, в Латвии стремительно увеличивается количество нелегальных гастарбайтеров. По словам Алксне, государственные органы, в частности Министерство экономики Латвии, должны сделать все возможное, чтобы уменьшить административные барьеры и упростить ввоз рабочей силы, что станет большим шагом по сокращению нелегальной занятости в стране.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору