UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. На допомогу HR
 5. В столице пройдет ярмарка вакансий

В столице пройдет ярмарка вакансий

28.03.2008 128

В Киеве 11 апреля пройдет ярмарка вакансий. На данном мероприятии киевлян будут учить правильно общаться с работодателями и помогут найти работу. Об этом сообщила руководитель мероприятия Ольга Кудиненко.

Как передает радио "Киев FM", по словам О.Кудиненко, на ярмарке свои вакансии предложат 50 компаний. "Во время выставки будут проходить четыре мастер-класса (может быть, даже больше), которые направлены на помощь по устройству на работу. Темы будут самые разные - от того, как совместить личную жизнь и работу до того, как правильно написать резюме", - уточняет руководитель мероприятия.

Ярмарка вакансий будет проходить в Украинском доме. Время работы ярмарки с 11:00 до 19:00.

Источник "Liga.net"

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


Часто шукають

↑ Вгору