«Несмотря на постоянное внимание профсоюзов к вопросам занятости, сегодня еще 9 млн граждан СНГ не имеют возможности трудиться, — отметил Щербаков. — Затруднения с трудоустройством испытывают молодежь и женщины, и в то же время все больше стала ощущаться нехватка квалифицированной рабочей силы».
По словам генсека ВКП, «проблемы обеспечения социального страхования, пенсий и достойных условий труда, несмотря на заметную стабилизацию экономического положения стран СНГ, по-прежнему стоят достаточно остро». Щербаков подчеркнул, что главной задачей профсоюзов является повышение заработной платы трудящихся. «Минимальная зарплата должна стать полноценной государственной гарантией в сфере оплаты труда, создающей условия для достойной жизни работающего человека», — отметил Щербаков.
Делегаты съезда обратились к главам стран СНГ с просьбой принять «кардинальные меры» по улучшению условий жизни пенсионеров и коррекции проводимых пенсионных реформ, обеспечить конституционные гарантии граждан, исходя из реальных затрат установить размер минимальной зарплаты не ниже прожиточного минимума трудоспособного человека, а в дальнейшем – на уровне минимального потребительского бюджета.
Съезд призвал членские организации Конфедерации добиваться повышения средней зарплаты в два-три раза, выведения ее на уровень не ниже прожиточного минимума, повышения минимальных пенсий и выхода на международно-признанный уровень замещения пенсией утраченного дохода не ниже 40%.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.