«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
В статті пропонуємо дізнатися, як бути з відпусткою у воєнний час?
За офіційною статистикою в Україні станом на 01.01.2020 рік кількість осіб з інвалідністю склали 2,7 мільйона. Підібрали корисні поради, які можуть знадобитися всім людям з інвалідністю для працевлаштування.
Перше правило, яке необхідно запам’ятати кожному здобувачу при відвідуванні співбесіди: питання, що задаються роботодавцем повинні стосуватись ваших здібностей і здатностей виконувати зазначені у вакансії умови роботи.
Jobs.ua відповідає на питання про те, як змінюються відносини “роботодавець-робітник”, який отримав статус біженця в іншій країні через воєнні дії.
На жаль, і така ситуація може трапитися. Офіс розташовувався в районі міста, куди влучив снаряд, і тепер його не існує, як і будинку, який снаряд окупантів теж зруйнував. Що робити в такій ситуації, коли первинні документи втрачені? Давайте з’ясуємо.
Не дивлячись на те, що в країні воєнний стан подовжено, більшість українців продовжує працювати. Майже для всіх робітників це дуже важливий аспект і стосується виживання. Тому нагальними хвилюючими питаннями для робітників залишаються: Чи може керівництво звільнити мене? Чи буде заробітна плата виплачуватись? Спробуймо розібратися в цьому разом з Jobs.ua.
Відчуваєте, що ваша зарплата повинна бути більшою ніж є, а роботодавець замовчує та обходить стороною це питання? Не затягуйте з вирішенням цього питання й беріть ініціативу в свої руки.
Дискримінація за віком – на жаль, така ситуація трапляється досить часто. І мова не лише про нашу країну. Багато людей у світі стикалися з випадками ейджизму хоча б один раз у житті.
Давайте з’ясуємо, як запобігати конфліктам з керівником, і вирішувати їх, якщо вони все ж виникли. Звичайно, не всі ситуацію можна вирішити на свою користь, але більшість із них, принаймні, можна спробувати вирішити позитивними методами.
Наразі, українці мають одинадцять постійних (щорічних) святкових та «неробочих» днів