UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Знай свої права

Публікації "Знай свої права"

Сторінка 1 з 8

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Як знайти роботу людині з інвалідністю?

  8 лютого 373

  За офіційною статистикою в Україні станом на 01.01.2020 рік кількість осіб з інвалідністю склали 2,7 мільйона. Підібрали корисні поради, які можуть знадобитися всім людям з інвалідністю для працевлаштування.

 • Як на співбесіді відповідати на питання з ознаками дискримінації

  29 січня 411

  Перше правило, яке необхідно запам’ятати кожному здобувачу при відвідуванні співбесіди: питання, що задаються роботодавцем повинні стосуватись ваших здібностей і здатностей виконувати зазначені у вакансії умови роботи.

 • Дії роботодавця у разі евакуації робітника за кордон

  26 квітня 2022 437

  Jobs.ua відповідає на питання про те, як змінюються відносини “роботодавець-робітник”, який отримав статус біженця в іншій країні через воєнні дії.

 • Офіс зруйновано, документи втрачені – що робити?

  11 квітня 2022 326

  На жаль, і така ситуація може трапитися. Офіс розташовувався в районі міста, куди влучив снаряд, і тепер його не існує, як і будинку, який снаряд окупантів теж зруйнував. Що робити в такій ситуації, коли первинні документи втрачені? Давайте з’ясуємо.

 • Чи можуть вас звільнити під час війни

  18 березня 2022 424

  Не дивлячись на те, що в країні воєнний стан подовжено, більшість українців продовжує працювати. Майже для всіх робітників це дуже важливий аспект і стосується виживання. Тому нагальними хвилюючими питаннями для робітників залишаються: Чи може керівництво звільнити мене? Чи буде заробітна плата виплачуватись? Спробуймо розібратися в цьому разом з Jobs.ua.

 • Ознаки того, що ваша зарплата менша, ніж повинна бути

  11 жовтня 2021 498

  Відчуваєте, що ваша зарплата повинна бути більшою ніж є, а роботодавець замовчує та обходить стороною це питання? Не затягуйте з вирішенням цього питання й беріть ініціативу в свої руки.

 • Як протидіяти ейджизму на роботі

  9 вересня 2021 554

  Дискримінація за віком – на жаль, така ситуація трапляється досить часто. І мова не лише про нашу країну. Багато людей у світі стикалися з випадками ейджизму хоча б один раз у житті.

 • Конфлікт з керівником: як запобігти та вирішити

  17 серпня 2021 487

  Давайте з’ясуємо, як запобігати конфліктам з керівником, і вирішувати їх, якщо вони все ж виникли. Звичайно, не всі ситуацію можна вирішити на свою користь, але більшість із них, принаймні, можна спробувати вирішити позитивними методами.

 • «Українські вихідні»: все новини

  28 травня 2021 307

  Наразі, українці мають одинадцять постійних (щорічних) святкових та «неробочих» днів

 • З якими замовниками краще не працювати

  19 травня 2021 385

  Бувають ситуації в житті, коли доводиться братися за будь-яку роботу. І, що найгірше, доводиться працювати із замовниками, яких варто було б обходити стороною.


Ctrl →
1 з 8

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору