Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Знай свої права

  Публікації "Знай свої права"

  Сторінка 1 з 8

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Дії роботодавця у разі евакуації робітника за кордон

   26 квітня 244

   Jobs.ua відповідає на питання про те, як змінюються відносини “роботодавець-робітник”, який отримав статус біженця в іншій країні через воєнні дії.

  • Офіс зруйновано, документи втрачені – що робити?

   11 квітня 149

   На жаль, і така ситуація може трапитися. Офіс розташовувався в районі міста, куди влучив снаряд, і тепер його не існує, як і будинку, який снаряд окупантів теж зруйнував. Що робити в такій ситуації, коли первинні документи втрачені? Давайте з’ясуємо.

  • Чи можуть вас звільнити під час війни

   18 березня 237

   Не дивлячись на те, що в країні воєнний стан подовжено, більшість українців продовжує працювати. Майже для всіх робітників це дуже важливий аспект і стосується виживання. Тому нагальними хвилюючими питаннями для робітників залишаються: Чи може керівництво звільнити мене? Чи буде заробітна плата виплачуватись? Спробуймо розібратися в цьому разом з Jobs.ua.

  • Ознаки того, що ваша зарплата менша, ніж повинна бути

   11 жовтня 2021 328

   Відчуваєте, що ваша зарплата повинна бути більшою ніж є, а роботодавець замовчує та обходить стороною це питання? Не затягуйте з вирішенням цього питання й беріть ініціативу в свої руки.

  • Як протидіяти ейджизму на роботі

   9 вересня 2021 312

   Дискримінація за віком – на жаль, така ситуація трапляється досить часто. І мова не лише про нашу країну. Багато людей у світі стикалися з випадками ейджизму хоча б один раз у житті.

  • Конфлікт з керівником: як запобігти та вирішити

   17 серпня 2021 198

   Давайте з’ясуємо, як запобігати конфліктам з керівником, і вирішувати їх, якщо вони все ж виникли. Звичайно, не всі ситуацію можна вирішити на свою користь, але більшість із них, принаймні, можна спробувати вирішити позитивними методами.

  • «Українські вихідні»: все новини

   28 травня 2021 177

   Наразі, українці мають одинадцять постійних (щорічних) святкових та «неробочих» днів

  • З якими замовниками краще не працювати

   19 травня 2021 253

   Бувають ситуації в житті, коли доводиться братися за будь-яку роботу. І, що найгірше, доводиться працювати із замовниками, яких варто було б обходити стороною.

  • Як визначити, що на роботі вас банально експлуатують

   23 березня 2021 387

   Не кожна компанія і тим паче не кожен начальник будуть ставитися до своїх працівників з повагою і подякою за їхню роботу. На жаль, часто трапляється так, що керівник банально використовує своїх підлеглих, і про кар’єрний розвиток на цій роботі годі мріяти.

  • Коли понаднормову роботу можна вважати незаконною

   27 листопада 2020 458

   Роботодавці в нашій країні не завжди дотримуються вимог законодавства щодо праці, зокрема Кодексу законів про працю, який регулює всі питання, пов’язані з трудовою діяльністю. Щоб захистити свої права, працівник повинен знати, коли його хочуть додатково «навантажити» незаконною надурочною роботою.


  Ctrl →
  1 з 8

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору