У грудні, на українців очікує чергове збільшення показника прожиткового мінімуму. Jobs.ua нагадує, що після підвищення мінімуму, під його показник буде «підтягнуте» також й показники мінімальної пенсії та соціальних стандартів.
Пенсія (мінімальна), яка сьогодні складає цифру у 1 435 гривень, зросте до показника у 1 497 грн, мінімальна сума «дитячих аліментів» (до 6 років) складатиме 1 626 грн. Саме такі данні внесені до державного бюджету – 2018.
При теперішньому загальному прожитковому мінімумі у 1 777 грн, нові показники буде збільшено до 1 853 грн. Ці заходи дозволять вплинути на збільшення розміру грошової допомоги більшості українців серед тих, хто її отримує.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?