Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Все про професії
 5. Вакансії для дистанційної роботи

Вакансії для дистанційної роботи

25.03.2020 238
Вакансії для дистанційної роботи

Вакансії для дистанційної роботи

25.03.2020     238

Можливість працювати віддалено, без прив'язки до офісу, так званий «хоум-офіс» – це вже не якась мрія обраних, а необхідність у зв’язку з теперішньою епідемічною ситуацією. І все більше претендентів замислюються: як заробити в інтернеті і як влаштуватися на інтернет-роботу? Jobs.ua детально вивчив найпопулярніші інтернет-професії і склав список вакансій віддаленої роботи.

Веб-майстер – це одна з найпопулярніших професій в інтернеті. Веб-майстер – фахівець, який займається розробкою та адмініструванням веб-сайту. Іншими словами він створює сайт з нуля. І може працювати повністю віддалено.

Копірайтер. Який же сайт без корисних і грамотних статей? А хто цим займається? Написання текстів для сайтів – це «хліб» копірайтера – фахівця зі створення текстового контенту в інтернеті.

Контент-менеджер займається наповненням сайту тематичним контентом (статтями, новинами, картинками і описом товарних позицій), а також стежить за працездатністю самого сайту. Контент-менеджер є основним модератором коментарів, стежить за оновленнями ПЗ, CMS.

SMM-фахівець. SMM розшифровується як «Social Media Marketing» – маркетинг в соціальних мережах. SMM-фахівець на дому або віддалено займається залученням трафіку з соціальних мереж, просуванням бренду або продукту в соціальних платформах, перш за все в Фейсбуці, Твіттері, Instagram.

Програміст (Developer, розробник) – один з найголовніших IT-фахівців в інтернеті. Залежно від досвіду, навичок і мови програмування, а також від конкретного проекту і роботодавця рівень зарплат програмістів може різнитися.

SEO-оптимізатор. Для будь-якого сайту в інтернеті однією з найважливіших складових успіху є SEO (від англ. Search engine optimization – оптимізація в пошукових системах). SEO-оптимізатор займається комплексним просуванням сайту в пошукових системах, перш за все в Google, для того, щоб підняти його в ТОП-10, ТОП-5 і навіть в ТОП-3 видимості пошукових систем.

Web-програміст. Розробник, який проектує і впроваджує безпосередньо інтернет-додатки і сайти, називається веб-програміст. З розвитком всесвітньої павутини ця віддалена професія отримала широку популярність і сьогодні багато юнаків і дівчат мріють стати не льотчиками чи космонавтами, а Web-програмістами.

Адміністратор інтернет-магазину (менеджер інтернет-магазину) – одна з найбільш привабливих вакансій для роботи в режимі home office. Це найпопулярніша віддалена робота у дівчат 25-35 років хоча б тому, що кількість таких магазинів неухильно зростає, а ось торговельні точки в реалі, навпаки, закриваються.

Модератор. Активне поширення соціальної компоненти на сайтах і форумах призвело до появи сотень і навіть тисяч коментарів. Модератор форуму або групи в соціальній мережі (наприклад групи Facebook) займається контролем та перевіркою (модеруванням) записів від користувачів.

Маркетолог. Людина, яка відповідає за зростання продажів інтернет компанії, називається інтернет-маркетолог. Це досить цікава, велика, многозадачная і захоплююча професія на дому.

Репетитор. З розвитком інтернету більше не потрібно відвідувати учнів на дому – можна проводити уроки дистанційно по скайпу. Є спеціальні веб-служби, що займаються організацією роботи репетиторів і педагогів через інтернет.

І це ще не всі професії й робота, яку можна виконувати сидячи вдома.

Читайте також

 • Саморозвиток. Чому не треба працювати більше?31 березень, 2020

  Коли спалах коронавірусу піде на спад і скасують карантинні заходи, ми всі повернемося до звичайного життя, більшість з нас з головою зануряться в роботу (деякі й зараз так працюють). Оскільки ми живемо в такий час, коли всі прагнуть починати трудовий день раніше, закінчувати пізніше, використовувати для роботи будь-яку вільну хвилину. Навіть закінчивши роботу, дуже часто думками ми все ще працюємо.

 • Новий законопроект: карантинні норми податків та графіки робіт для українців30 березень, 2020

  У законопроекті зміни, які треба застосувати до наступних аспектів економіки України

 • Як зберегти ефективність працюючи віддалено30 березень, 2020

  Мрієте про віддалену роботу? Міркуєте, як було б здорово організувати особистий улюблений офіс, не виходячи з дому? Без сумніву, у цьому можна знайти масу переваг. Робота на відстані стає все більш популярною

 • Оптимізація робочого часу: як працювати краще за менший час30 березень, 2020

  Одним із секретів процвітання бізнесу (підприємництва) є використання прихованих потенціалів, наприклад, раціональний розподіл робочого часу та його оптимізація. Кожна компанія ставить собі за мету отримання максимального прибутку. У зв'язку з цим витрати на його досягнення напряму залежать від продуктивності праці співробітників

 • Пропозиції роботи, від яких потрібно відмовитись30 березень, 2020

  Пошук роботи — непростий процес, який вимагає багато сил, часу і ресурсів. Знайшовши цікаві вакансії, шукач найчастіше починає поспіхом розсилати резюме, а отримавши запрошення на зустріч, нерідко готовий співпрацювати практично на будь-яких умовах. Вірогідність такого фіналу збільшується пропорційно кількості тижнів зі статусом безробітного

↑ Вгору