Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Блог Jobs.ua
  5. Ви були цього літа у відпустці?

  Ви були цього літа у відпустці?

  3.10.2022 166
  Ви були цього літа у відпустці?

  Ви були цього літа у відпустці?

  3.10.2022     166

  У вересні відзначається Всесвітній день туризму (27 вересня). Але чи багато подорожували українці цього літа? Так, літо якнайкраще підходить для того, щоб взяти відпустку і відпочити від усіх клопотів і турбот, подорожуючи і відкриваючи для себе нові місця. Але в це літо більшості українців було не до подорожей та відпусток. Поглянемо на результати вересневого опитування, проведене порталом Jobs.ua, яке зачіпає вкрай дражливу тему: чи були ви цього літа у відпустці?

  Туризм воєнного часу: як відповіли на це опитування відвідувачі сайту?

  Отже, перший варіант відповіді звучав наступним чином: «Так, бо вважаю, що потрібно було відпочити і відновити сили». За нього віддали свої голоси всього лиш 12% респондентів. За другий варіант відповіді «Ні, тому що всі вільні кошти доначу на ЗСУ» висловилися 25% опитаних. Третій варіант відповіді «Були плани поїхати у відпустку, але не склалося» обрали 23% відвідувачів сайту. І, нарешті, за четвертий варіант відповіді «Ні, притримаю фінанси для важливіших справ» висловилися аж 40% з числа тих, хто побажав взяти участь в опитуванні.

  Про що свідчать результати опитування?

  Звичайно, результати цілком очевидні, зважаючи на те, що в нашій країні триває війна. Цього літа нам усім було не до відпусток та подорожей, тому лише кожен десятий з числа нами опитаних спромігся на повноцінну відпустку. Прикметно, що четверть опитаних навіть не розглядала відпустку як можливий варіант відпочинку, адже всі вільні кошти витрачають на волонтерство і підтримку Збройних Сил України. Честь і хвала таким людям, завдяки яким українські воїни на передовій відчувають підтримку всього народу. Шкода, що майже четверті респондентів певні обставини завадили вирушити у відпустку, і більшість з цих обставин, безсумнівно, пов’язані з війною: якщо не напряму, то опосередковано.

  Хочеться окремо відзначити четвертий варіант відповіді, який отримав найбільше голосів. Невизначеність майбутнього і тривоги, пов’язані з усім цим, змушують більшість українців притримувати фінанси для важливіших справ. На жаль, ніхто не знає, що трапиться далі, тому такий варіант – цілком логічний та очевидний в умовах війни.

  Ех, море…

  Цього літа росіяни вкрали у нас і відпочинок на морі, і можливість почуватися безпечно під час будь-якого виду відпочинку. Хіба що за винятком Карпат, де цього літа можна було відпочити відносно безпечно. Не забуваємо, що в Закарпатській області найбезпечніше з початку війни, і про це свідчить відсутність комендантської години та повітряних тривог. Тому якщо маєте в запасі невикористану відпустку з літа, поїздка в гори дасть змогу бодай на трохи відволіктися від щоденних жахіть війни, яку принесли на нашу землю наші «добрі» сусідоньки. Бо як би там не було, а без якісного відпочинку важко бути продуктивним на роботі, та й поза нею – теж.

  Наш портал бажає вам берегти сили і не забувати про відпочинок. І про відпустку. Навіть зараз, в цей непростий для всіх нас час.

  Читайте також

  • Цікаві заняття і хобі для зняття стресу після робочого дня23 березень, 2023

   Якщо звичні способи знаття стресу після робочого дня вже не працюють для вас, чи просто не цікаві, чим себе зайняти тоді? Портал Jobs.ua пропонує добірку цікавих бюджетних і небюджетних занять та хобі для зняття стресу після роботи.

  • Новий тренд на ринку праці – «мінімальний понеділок»20 березень, 2023

   Кожному з нас так чи інакше знайома «понеділкова хандра», тобто небажання прокидатися в понеділок вранці та збиратися на роботу. Але нова концепція, яку нещодавно популяризувала тіктокерка Маріса Джо, сподобається більше співробітникам, аніж бізнесу. Чому так – дізнайтеся в матеріалі від Jobs.ua.

  • Основні прийоми які зроблять ваш публічний виступ корисним і цікавим19 березень, 2023

   Cпробуємо вияснити, як зробити публічні виступи корисними та цікавими, адже це запорука професійного успіху, яку б посаду ви не займали, в якій компанії не працювали.

  • Як шукати нову роботу, не звільняючись зі старої 17 березень, 2023

   Думки про звільнення періодично навідують кожно спеціаліста, бо бувають періоди коли труднощі на роботі беруть верх. Але звільнятися у невідомість страшно, адже пошуки нової роботи можуть затягнутися на довгий час, а виплати з минулої швидко закінчаться. Тож більшість обирає безпечний варіант – шукати нову роботу, залишаючись на старій.

  • Небанальні подарунки колегам на день народження16 березень, 2023

   Набридло дарувати колегам банальні подарунки, як-от чашки, сервізні набори і коробки цукерок? Давайте поміркуємо разом із Jobs.ua, якими небанальними подарунками ви можете здивувати колег, коли настає цей приємний день. День народження.


  ↑ Вгору