У вересні відзначається Всесвітній день туризму (27 вересня). Але чи багато подорожували українці цього літа? Так, літо якнайкраще підходить для того, щоб взяти відпустку і відпочити від усіх клопотів і турбот, подорожуючи і відкриваючи для себе нові місця. Але в це літо більшості українців було не до подорожей та відпусток. Поглянемо на результати вересневого опитування, проведене порталом Jobs.ua, яке зачіпає вкрай дражливу тему: чи були ви цього літа у відпустці?
Отже, перший варіант відповіді звучав наступним чином: «Так, бо вважаю, що потрібно було відпочити і відновити сили». За нього віддали свої голоси всього лиш 12% респондентів. За другий варіант відповіді «Ні, тому що всі вільні кошти доначу на ЗСУ» висловилися 25% опитаних. Третій варіант відповіді «Були плани поїхати у відпустку, але не склалося» обрали 23% відвідувачів сайту. І, нарешті, за четвертий варіант відповіді «Ні, притримаю фінанси для важливіших справ» висловилися аж 40% з числа тих, хто побажав взяти участь в опитуванні.
Звичайно, результати цілком очевидні, зважаючи на те, що в нашій країні триває війна. Цього літа нам усім було не до відпусток та подорожей, тому лише кожен десятий з числа нами опитаних спромігся на повноцінну відпустку. Прикметно, що четверть опитаних навіть не розглядала відпустку як можливий варіант відпочинку, адже всі вільні кошти витрачають на волонтерство і підтримку Збройних Сил України. Честь і хвала таким людям, завдяки яким українські воїни на передовій відчувають підтримку всього народу. Шкода, що майже четверті респондентів певні обставини завадили вирушити у відпустку, і більшість з цих обставин, безсумнівно, пов’язані з війною: якщо не напряму, то опосередковано.
Хочеться окремо відзначити четвертий варіант відповіді, який отримав найбільше голосів. Невизначеність майбутнього і тривоги, пов’язані з усім цим, змушують більшість українців притримувати фінанси для важливіших справ. На жаль, ніхто не знає, що трапиться далі, тому такий варіант – цілком логічний та очевидний в умовах війни.
Цього літа росіяни вкрали у нас і відпочинок на морі, і можливість почуватися безпечно під час будь-якого виду відпочинку. Хіба що за винятком Карпат, де цього літа можна було відпочити відносно безпечно. Не забуваємо, що в Закарпатській області найбезпечніше з початку війни, і про це свідчить відсутність комендантської години та повітряних тривог. Тому якщо маєте в запасі невикористану відпустку з літа, поїздка в гори дасть змогу бодай на трохи відволіктися від щоденних жахіть війни, яку принесли на нашу землю наші «добрі» сусідоньки. Бо як би там не було, а без якісного відпочинку важко бути продуктивним на роботі, та й поза нею – теж.
Наш портал бажає вам берегти сили і не забувати про відпочинок. І про відпустку. Навіть зараз, в цей непростий для всіх нас час.
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.