Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости

Європейцям запропонують літати напівстоячи

24 июля 2009 290

Менеджери найбільшого в Європі дешевого авіаперевізника Ryanair серйозно розмірковують над тим, щоб вмонтувати в салони своїх літаків ще й спеціальні стільчики, такі собі «напівстоячі» місця. Таким чином вони сподіваються збільшити кількість пасажирів, яких можна вмістити в літак. За офіційними даними, керівник компанії Ryanair Майкл О'Лірі вже веде переговори з літакобудівником Boeing щодо можливостей втілення такого плану.

Згідно з планом Ryanair, пасажири сидітимуть на стільцях, схожих на барні табурети, і будуть пристебнуті пасками безпеки. Вони летітимуть набагато дешевше чи взагалі безкоштовно. В інтерв’ю телеканалу Sky News О'Лірі розповів, що таку ідею він запозичив у китайського авіаперевізника Spring Airlines. За даними китайців, завдяки «напівстоячим» місцям можна «запхати» в літак на 50 відсотків більше пасажирів і зменшити видатки на 20 відсотків.

Чи стане задум Ryanair реальністю, залежить від ірландської служби контролю авіатранспорту. Як повідомляє "Німецька Хвиля", ця авіакомпанія вже неодноразово «прославлялася» незвичними пропозиціями щодо оптимізації свого сервісу. Кілька місяців тому європейські ЗМІ повідомляли про намір Ryanair запровадити на усіх своїх рейсах плату за відвідини туалету. Ще одна ідея ірландського перевізника – націнка на переліт для людей із зайвою вагою.

Читайте также
↑ Наверх