UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Все пятиэтажки в Москве снесут до 2015 года

Все пятиэтажки в Москве снесут до 2015 года

4.03.2013 40247

По словам заместителя мэра Москвы по вопросам градостроительной политики и строительства Марата Хуснуллина, московская городская программа по сносу жилья первого периода индустриального домостроения полностью завершится к 2015 году.

Он также заметил, что на данный момент программа реализована практически на 80%: из запланированных 1722 домов осталось снести 351 пятиэтажку. В последние годы в Москве сносилось по 30-40 "хрущоб". В одно время к сносу пятиэтажек городские власти подключили инвесторов, которые на получаемых от города земельных участках возводили новые дома, в которых одна часть шла для переселенцев, а другая - в свободную продажу.

Однако некоторые застройщики перестали соблюдать условия контрактов сноса старого жилья и строительства нового. "Мы решили завершить их за счет городского бюджета, - уточнил заместитель мэра. - Несостоявшиеся инвесторы должны были демонтировать 216 домов. Сейчас это будет делать город".

Из 23 договоров город расторг 18, пять инвесторов намереваются продолжить работу по сносу 135 домов.

Обратим внимание, что вопрос сноса «хрущевок» на данный момент существует и в Киеве. Основными препятствиями при этом являются законодательный момент и отсутствие инвесторов.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору