UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Шукаємо вакансії
  5. Як організувати пошук роботи в іншому місті

Як організувати пошук роботи в іншому місті

29.07.2018 1209Автор: Лоліта Платошкіна
Як організувати пошук роботи в іншому місті

Як організувати пошук роботи в іншому місті

29.07.2018     1209Автор: 

Для багатьох спеціалістів робота в іншому місті – нові можливості, втілення професійних мрій, початок нового життя. Для того, щоб втілити ці мрії в життя, треба чітко вирішити для себе, що ви готові на це піти, та правильно організувати для себе пошук роботи в іншому місті.

Робота в іншому місті справді має свої перспективи та переваги. Наприклад, ви можете обрати місто з більш високим прожитковим мінімумом, що дає змогу розраховувати на більш вищу заробітну плату на ринку праці. В такому місті у вас також є змога знайти більш перспективну роботу з можливістю професійного розвитку за вашою спеціальністю. Окрім цього, якщо ви володієте спеціальністю специфічної спрямованості, то, можливо, обране вами місто має більший спектр вакансій від прямих роботодавців, залежно від професійної сфери.

Організація роботи в іншому місті

Розпочати пошуки роботи в іншому місті, можна з заручення підтримкою ваших близьких чи рідних. Багато хто зі спеціалістів має резонанс з власними бажаннями та підтримкою цих поглядів власної сім’ї чи близьких. Іноді погляд зі сторони дуже важливий, він дає змогу подивитись на себе чи обставини з іншого кута зору, можливо це те, що вам не вистачає. Але якщо ви абсолютно повністю впевнені в тому, що робите, маєте все необхідне для переїзду в нове місто, та зворотній зв’язок з тими, хто вже має таку практику, можете завірити свої домашніх, щодо свої дій та розпочинати пошуки вакансій.

Пошуки вакансій слід розпочинати з вже готовим резюме, щоб було що розсилати для перегляду роботодавця. Краще за всього до резюме прикріпляти ділові документи, які зроблять з вас конкурентного здобувача: рекомендаційний лист, характеристика тощо. Звертайте увагу в вакансії на відповідність вашим можливостям та розміру заробітної платі. Треба заздалегідь розраховувати на те, щоб ці критерії відповідали вашим потребам.

Для того, щоб задовольнити потребу в розмірі заробітної плати, треба здобувачу вивчити ринок праці та розміри зарплат, щоб для нього це питання не стало неприємністю, яку треба буде вирішувати вже в новому місті.

А ось вам декілька порад, які спростять пошук роботи в новому місті:

якщо маєте на новому місті друзів, попросіть їх дізнатися щодо компанії, в якій збираєтесь працювати,

онлайн-співбесіда може вирішити багато питань працевлаштування,

домовляйтесь з роботодавцем про розміри заробітної плати ще в рідному місті, щоб знати на який бюджет ви можете розраховувати в майбутньому.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору