Надійна робоча команда – запорука успіху вашого бізнесу. Будь-який керівник зацікавлений у побудуванні дрімтім. Щоб побудувати таку команду керівник повинен вміти підібрати правильних людей та поєднати їх зусилля в досягненні мети та завдань. Тому головним завданням для начальника у такому випадку є грамотний пошук здобувачів.
Давайте вияснимо для себе, що таке бізнес-команда і чому в це поняття вкладають стільки сенсу при її формуванні. Бізнес-команда – це всі ключові спеціалісти компанії, які тим чи іншим шляхом працюють над вирішенням основних задач і цілей. Для досягнення успіху в вирішенні цих питань команда повинна бути згуртована, творча, компетентна, динамічна, добре вмотивована. Все інше унаслідується і формується опісля: ідеї, ресурси, інфраструктура. Багато психологів стверджують, якщо у вас є добра команда, можна займатися будь-яким бізнесом, тому займіться спершу саме цим.
Ми вже визначились з вами, що бізнес-команда потрібна для вироблення та прийняття рішень. Можливо ви на особистому прикладі помітили, коли одна голова - добре, а дві –набагато краще. Колективні рішення завжди мають зважений та найбільш раціональний характер.
Сама бізнес-команда повинна складатися з людей різних поглядів та життєвих позицій. Це дає змогу мудрому начальнику отримати від своїх працівників широкий кут зору на різні питання та їх вирішення. Основна задача керівника в такому колективі – збирати інформацію, аналізувати її і обирати єдиний правильний вибір чи шлях.
Ми зібрали для вас найцінніші поради від HR-ів про те, як підбирати людей у свою бізнес-команду.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».