Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Все про підбір персоналу

Як побудувати бізнес-команду?

22.10.2018 79Автор: Лолита Платошкина
Як побудувати бізнес-команду?

Як побудувати бізнес-команду?

22.10.2018     79Автор: 

Надійна робоча команда – запорука успіху вашого бізнесу. Будь-який керівник зацікавлений у побудуванні дрімтім. Щоб побудувати таку команду керівник повинен вміти підібрати правильних людей та поєднати їх зусилля в досягненні мети та завдань. Тому головним завданням для начальника у такому випадку є грамотний пошук здобувачів.

Давайте вияснимо для себе, що таке бізнес-команда і чому в це поняття вкладають стільки сенсу при її формуванні. Бізнес-команда – це всі ключові спеціалісти компанії, які тим чи іншим шляхом працюють над вирішенням основних задач і цілей. Для досягнення успіху в вирішенні цих питань команда повинна бути згуртована, творча, компетентна, динамічна, добре вмотивована. Все інше унаслідується і формується опісля: ідеї, ресурси, інфраструктура. Багато психологів стверджують, якщо у вас є добра команда, можна займатися будь-яким бізнесом, тому займіться спершу саме цим.

Ми вже визначились з вами, що бізнес-команда потрібна для вироблення та прийняття рішень. Можливо ви на особистому прикладі помітили, коли одна голова - добре, а дві –набагато краще. Колективні рішення завжди мають зважений та найбільш раціональний характер.

Сама бізнес-команда повинна складатися з людей різних поглядів та життєвих позицій. Це дає змогу мудрому начальнику отримати від своїх працівників широкий кут зору на різні питання та їх вирішення. Основна задача керівника в такому колективі – збирати інформацію, аналізувати її і обирати єдиний правильний вибір чи шлях.

Як обрати людей у бізнес-команду?

Ми зібрали для вас найцінніші поради від HR-ів про те, як підбирати людей у свою бізнес-команду.

 • Краще за все брати у компанію людей за порадою ваших знайомих, які вже працювали із цим спеціалістом і можуть дати фідбек про те, яка це людина і який спеціаліст.
 • Не розпочинайте свій бізнес із близькими друзями чи родичами. Близькі відносини частіше за все перешкоджають побудуванню професійних відносин і становляться перепонами на цьому шляху.
 • Шукайте професіоналів та знавців своєї роботи, надавайте їм можливостей розвиватися та навчатися, вмотивовуйте їх на це.
 • Якщо ви бачите якогось гарного спеціаліста в інші компанії, спробуйте звернутися до такого способу, як переманювання. Хтось скаже, що вони нечесні, але може цей спеціаліст також мріє стати частиною вашої команди.
 • Якщо хочете підібрати вірного співробітника для своєї компанії, приймайте участь у співбесідах і голосуваннях на вибір остаточного кандидата.

Читайте також

 • Коли з підвищенням краще почекати21 лютий, 2019

  Підвищення на роботі – важливий та довгоочікуваний етап росту спеціаліста. Це своєрідний показник того, що спеціаліст отримав певний досвід роботи і перейшов на новий професійний рівень. Підвищення вимагає від спеціаліста оволодіння певним набором навичок, а від роботодавця - підвищення заробітної плати, нове звання спеціалісту. Але іноді з підвищенням не слід поспішати, слід почекати. Саме сьогодні і розбираємо ситуації, коли слід перечекати з підвищенням спеціалісту та роботодавцю.

 • Як ви бачите свою пенсію?21 лютий, 2019

  Політичні діячи, раз за разом висловлюють схожі думки, розмірковуючи про доцільність такого підходу до забезпечення фінансами людини на період, коли вона вже не зможе працювати

 • Увага шахраї: як шукачів обманюють, "наймаючи" на роботу20 лютий, 2019

  Щодо географії таких злочинів, то зараз, їх акцент змістився з великих міст у напрямок регіонів. Саме там шахраї найбільш вдало шукають собі тих, на кому можна «погріти руки».

 • "Исследователь берегов" для круизной компании20 лютий, 2019

  Необходимо будет регулярно освещать события на страницах личного Instagram аккаунта, выкладывая фото и видео материалы и публикуя интересную историю.

 • Как не убить мотивацию у персонала19 лютий, 2019

  Мотивация персонала играет важную роль в побуждении рабочего персонала работать лучше и быстрее. Как для команды в целом, так и для каждого сотрудника в отдельности необходимо найти подход и способы мотивации, так как у всех специалистов свои индивидуальные ценности. К сожалению, не все руководители знают, как и чем мотивировать рабочий персонал. А многие вместо того, чтобы настроить, убивают мотивацию на корню. Сегодня мы попробуем разобрать, как не убить мотивацию рабочего персонала и взбодрить сотрудников.

↑ Вгору