Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Все про підбір персоналу

  Публікації "Все про підбір персоналу"

  Сторінка 1 з 25

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Формуємо команду мрії: досвід легендарного коуча Кремнієвої долини

   20 квітня 132

   Давайте з’ясуємо, якими критеріями керувався легендарний коуч Кремнієвої долини Біллі Кемпбелл, коли допомагав технологічним гігантам сформувати команди мрії.

  • Які якості притаманні відповідальному працівнику?

   29 березня 257

   Якби у вас був вибір, якого працівника найняти – кому б ви надали перевагу? Відповідальному та сумлінному, але оплата його послуг також була б пристойна (а як інакше?), чи менш відповідальному і старанному, але який працював би за меншу зарплату?

  • Чому не варто недооцінювати працівників, яким за п’ятдесят

   5 лютого 295

   У людей старшого віку на ринку праці є серйозні конкуренти – міленіали, діти цифрової епохи, які цінують практичні навички і креативність значно більше, ніж дипломи вузів. Але працівники, яким за п’ятдесят, все ж мають декілька серйозних переваг перед своїми молодими колегами, тому не варто їх недооцінювати.

  • Приймаємо іноземця на роботу: законодавчі аспекти, які слід знати

   10 листопада 2020 370

   Якщо ваша компанія виходить на міжнародний рівень, це означає, що серед ваших підлеглих можуть опинитися іноземні працівники. Jobs.ua дізнавалися, які законодавчі аспекти слід знати, щоб прийняти на роботу іноземця.

  • Про що частіше за все брешуть у резюме та на співбесіді

   3 червня 2020 229

   Деякі претенденти вважають цілком нормальним іноді відійти від правди. Ймовірно, гарне резюме покращує самооцінку, людина відчуває себе впевнено перед співбесідою, сподівається підвищити власні шанси на швидке та вигідне працевлаштування. З позиції пересічної людини такий маневр можна зрозуміти, але з погляду ділової етики так робити однозначно не можна

  • Що допоможе утримати найкращого співробітника

   26 січня 2020 502

   Навіть серед найкращих відповідальних співробітників компанії виникає бажання звільнитися, коли ситуація максимально загострюється, а бажання працювати пропадає. На цей випадок, у будь-якого роботодавця повинна бути робоча система, націлена на запобігання цього.

  • Як перевернути пошук співробітника в конкурс на бажану вакансію

   1 грудня 2019 263

   Бажання кожного менеджера з персоналу - завжди бачити чергу талановитих здобувачів біля входу компанії. Але пошук робочого персоналу - це цілий складний процес, який потребує справжніх зусиль, щоб заманити черги кваліфікованих спеціалістів. Чим більше залучити здобувачів на пошук спеціаліста за вакансією, тим точніше можна підібрати робітника, який буде максимально точно відповідати потребам компанії. Саме тому перед HR-ом стоїть завдання створити конкурс пошуку серед пошуковців. Читайте у статті далі, як це зробити.

  • По результатах співбесіди

   25 листопада 2019 360

   Тільки відбулась співбесіда із бажаним здобувачем чи пройшла низка співбесід із заявленими кандидатами. Що роботодавцю слід робити далі?

  • Світові методики проведення співбесіди

   12 листопада 2019 938

   Співбесіда чи інтерв’ю - серйозний етап підбору спеціаліста в компанію. До нього HR готується досить ретельно: відбирає відповідних вакансії претендентів, вивчає їх професійний досвід, готує сценарій ділової зустрічі. Загалом інтерв’ю проводиться у вільній формі та тільки менеджер з персоналу формує його сценарій. Дуже часто HR-ри запозичують важливі елементи та методи проведення співбесіди з досвіду колег інших країн. Саме про світові методики проведення співбесід сьогодні й піде розмова.

  • Способи нестандартного пошуку кандидатів

   10 вересня 2019 414

   Останнім часом, до цього їх спонукає й проблема відтоку кадрів, з вітчизняного ринку праці до європейських «солодощів», яка збільшується щорічно.


  Ctrl →
  1 з 25

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору