UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Все про підбір персоналу

Публікації "Все про підбір персоналу"

Сторінка 1 з 26

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Як сорсеру використовувати ChatGPT в роботі

  14 травня 260

  ChatGPT насправді володіє вміннями, які стануть в нагоді багатьом спеціалістам. Давайте дізнаємось як.

 • Аутсорс охорони праці: що це таке, коли та кому потрібний

  4 травня 254

  КЗпП в Україні встановлено, що на промислових підприємствах обов’язково потрібно організувати службу з охорони праці, якою б керував професійний спеціаліст - інженер в цій сфері. Тож, якщо компанія не може дозволити працевлаштування такого спеціаліста, але керівник має намір організувати цю ланку в повній відповідності до законодавчих норм, найкращий вихід - звернутися до аутсорсингу охорони праці.

 • Сторітелінг у рекрутингу: як це працює

  7 квітня 177

  Компанії, які вдаються до використання сторітелінгу в просуванні свого бренду, можуть отримати низку переваг перед своїми конкурентами. В цій статті пропонуємо вам з’ясувати, як це працює.

 • Як шукати співробітників, якщо ви відкриваєте офіс в Польщі: поради рекрутерки

  28 березня 97

  Чимало українських компаній, які вимушено релокувалися до Польщі, шукають там співробітників. Однією з перепон на цьому шляху є відмінності між українським та польським ринком праці. Пропонуємо вам добірку порад, як шукати співробітників, якщо ви відкриваєте офіс в Польщі.

 • Найпоширеніші стереотипи про працівників, яким за п’ятдесят

  9 березня 120

  В основі нелюбові роботодавців до працівників, яким за п’ятдесят, лежить багато міфів та стереотипів. В цій статті від порталу з працевлаштування Jobs.ua спробуємо розвінчати найпоширеніші стереотипи про працівників, яким за 50+.

 • Прихована сила інтровертів як працівників

  23 лютого 150

  В цій статті від порталу Jobs.ua спробуємо поглянути на прихований потенціал інтровертів, яким вони володіють і який може бути корисний їхнім роботодавцям, якщо знати, як правильно використати «тиху силу» інтровертів.

 • Професійні риси ефективного топ-менеджера

  2 грудня 2022 378

  Портал з працевлаштування Jobs.ua досліджував, якими професійними рисами повинен володіти ефективний топ-менеджер. Відповідь – далі в статті.

 • Причини, чому не варто наймати на роботу друзів

  14 листопада 2022 220

  Хочеш втратити друга – позич йому гроші. Всім відоме це твердження, і чимало людей втрачали друзів після цього. Але не менш справедливим є ще одне негласне правило: друзів також не варто наймати до себе на роботу.

 • Досліджуємо причини ейджизму, розмірковуємо над вирішенням

  20 вересня 2022 268

  Здобувачі віком за 40 років все частіше жаліються на складність пошуку роботи та велику кількість відмов.

 • Рекрутинг під час війни

  16 червня 2022 480

  Особливості рекрутингу під час війни.


Ctrl →
1 з 26

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору