Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Все про підбір персоналу

  Публікації "Все про підбір персоналу"

  Сторінка 1 з 25

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як утримати на роботі співробітників-мілленіалів

   14 листопада 2021 185

   Як організувати комфортні умови роботи для міленіалів? 

  • Від яких співробітників необхідно позбавлятися

   25 липня 2021 399

   За думкою керівників та роботодавців існують певні категорії робітників, від яких потрібно позбавлятися в першу чергу. Хто підпадає під ці категорії? Розбираємось сьогодні на Jobs.ua.

  • Запеклі ботани – хто вони і в чому їхня особливість

   21 червня 2021 264

   Практично всі найбагатші люди Сполучених Штатів – запеклі ботани. Цукенберг, Гейтс, Маск і Безос – цих мільярдерів знає весь світ. Вони успішні, надзвичайно розумні та інноваційні. І поряд з тим – ботани.

  • Формуємо команду мрії: досвід легендарного коуча Кремнієвої долини

   20 квітня 2021 263

   Давайте з’ясуємо, якими критеріями керувався легендарний коуч Кремнієвої долини Біллі Кемпбелл, коли допомагав технологічним гігантам сформувати команди мрії.

  • Які якості притаманні відповідальному працівнику?

   29 березня 2021 490

   Якби у вас був вибір, якого працівника найняти – кому б ви надали перевагу? Відповідальному та сумлінному, але оплата його послуг також була б пристойна (а як інакше?), чи менш відповідальному і старанному, але який працював би за меншу зарплату?

  • Чому не варто недооцінювати працівників, яким за п’ятдесят

   5 лютого 2021 487

   У людей старшого віку на ринку праці є серйозні конкуренти – міленіали, діти цифрової епохи, які цінують практичні навички і креативність значно більше, ніж дипломи вузів. Але працівники, яким за п’ятдесят, все ж мають декілька серйозних переваг перед своїми молодими колегами, тому не варто їх недооцінювати.

  • Приймаємо іноземця на роботу: законодавчі аспекти, які слід знати

   10 листопада 2020 533

   Якщо ваша компанія виходить на міжнародний рівень, це означає, що серед ваших підлеглих можуть опинитися іноземні працівники. Jobs.ua дізнавалися, які законодавчі аспекти слід знати, щоб прийняти на роботу іноземця.

  • Про що частіше за все брешуть у резюме та на співбесіді

   3 червня 2020 380

   Деякі претенденти вважають цілком нормальним іноді відійти від правди. Ймовірно, гарне резюме покращує самооцінку, людина відчуває себе впевнено перед співбесідою, сподівається підвищити власні шанси на швидке та вигідне працевлаштування. З позиції пересічної людини такий маневр можна зрозуміти, але з погляду ділової етики так робити однозначно не можна

  • Що допоможе утримати найкращого співробітника

   26 січня 2020 593

   Навіть серед найкращих відповідальних співробітників компанії виникає бажання звільнитися, коли ситуація максимально загострюється, а бажання працювати пропадає. На цей випадок, у будь-якого роботодавця повинна бути робоча система, націлена на запобігання цього.

  • Як перевернути пошук співробітника в конкурс на бажану вакансію

   1 грудня 2019 385

   Бажання кожного менеджера з персоналу - завжди бачити чергу талановитих здобувачів біля входу компанії. Але пошук робочого персоналу - це цілий складний процес, який потребує справжніх зусиль, щоб заманити черги кваліфікованих спеціалістів. Чим більше залучити здобувачів на пошук спеціаліста за вакансією, тим точніше можна підібрати робітника, який буде максимально точно відповідати потребам компанії. Саме тому перед HR-ом стоїть завдання створити конкурс пошуку серед пошуковців. Читайте у статті далі, як це зробити.


  Ctrl →
  1 з 25

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору