Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Випробувальний термін

  Публікації "Випробувальний термін"

  Сторінка 1 з 3

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як стати своїм на новому робочому місці

   5 вересня 2021 258

   Поради щодо швидкої власної адаптації в новому колективі.

  • Важливі звички, які одразу потрібно розвити на новому місці роботи

   8 квітня 2020 550

   Завжди виходить так, що погані звички чіпляються до нас самі, а більшість гарних треба прищеплювати до своєї натури

  • Типові помилки, які допускають в перший робочий день

   19 січня 2020 487

   Після вдалого пошуку роботи, коли омріяна посада у вас «у руках», не варто розслаблятися. Перші дні на новому робочому місці дуже важливі. Необхідно проявити свої професійні якості, а також влитися в колектив. Для цього треба не тільки дбати про вдале виконання прямих обов’язків, але й зрозуміти, чого не варто робити.

  • Про що необхідно поговорити з новим робітником в перший день?

   29 грудня 2019 493

   Перший робочий день спеціаліста важливий як для нового робітника, так і для компанії, бо перша зустріч та спілкування формують перші враження. Тому окрім того, що роботодавець повинен підготувати робоче місце, необхідно спланувати діяльність робітника, а також не забути поговорити про важливі моменти співробітництва.

  • Як психологічно налаштуватись на зміну місця роботи?

   25 жовтня 2019 446

   Якщо ці думки наганяють на вас ще більші страхи, подивіться на те, як з цим можна швидко впоратися

  • Як швидко ви адаптуєтесь на новій роботі?

   5 червня 2019 562

   Від того, як швидко звикнеться спеціаліст на новій роботі, залежить його повноцінна робота та його комфортне самопочуття на робочому місці. Процес адаптації у кожного спеціаліста проходить по-своєму і займає різний проміжок часу. Звісно ж, чим швидше новий робітник проходить цей термін адаптації на новому місці, тим краще. Але давайте розберемося, які фактори, все ж таки, впливають на процес адаптації та як можна прискорити цей процес.

  • Первые рабочие дни в новом коллективе

   24 грудня 2018 498

   Первые рабочие дни в новом коллективе – это и волнительное событие, и ожидаемое специалистом. От того, как его примут в коллективе, зависит дальнейшая его судьба и вовлечение в коллективную жизнь. Именно поэтому так важно новичку проявить себя хорошо в первые дни, когда отношение у коллектива только формируется. Тем не менее, многие специалисты идут на поводу у своих страхов и испытывают огромный стресс в этот важный период.

  • Помощь при адаптации нового специалиста

   20 грудня 2018 404

   Новый сотрудник в компании нуждается в адаптации и внимании руководства. Ведь именно начальник отдела ответственен за его испытательный срок и должен позаботиться о его комфортном пребывании на должности. За процесс успешной адаптации кроме руководителя также ответственен HR-менеджер или менеджер по персоналу, ну и, конечно, коллектив, который должен способствовать быстрому врабатыванию специалиста. Кроме этого, преследуется цель полного вовлечения в коллектив для достижения максимальной эффективности в работе.

  • Почему адаптация сотрудников не всегда успешна?

   18 листопада 2018 1455

   Успешная адаптация новых сотрудников в компании становится возможна при условии систематической совместной работы специалиста и работодателя. Таким образом, за процесс адаптации отвечает не только работодатель, но еще и сам специалист, сотрудники в коллективе, менеджер по персоналу, наставник. Адаптация не всех специалистов проходит успешно потому, что некоторые условия ответсвенными за этопроесс не выполняются.

  • Уйти с работы в первый же день

   12 серпня 2018 592

   Испытательный срок – возможность для соискателя проявить себя и свои способности. Специалист должен показать себя с хорошей стороны и показать все свои умения и навыки, которыми обладает. Работодатель в свою очередь должен оценить специалиста и понять подходит ли он на эту должность, которую предлагает компания. Испытательный срок для этого и существует, чтобы точно понять соответствие обоих сторон ожиданиям. Случается, и такое, что в самый первый день испытательного срока работодатель понимает, что специалист не подходит на вакансию. Или наоборот, отработав первый день, специалист признает, что он не подходит на вакансию и его ожидания не оправдываются. Как же в таком случае уйти в первый же день испытательного срока?


  Ctrl →
  1 з 3

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору