UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Піднімайся і йди

Піднімайся і йди

30.08.2024 283
Піднімайся і йди

Піднімайся і йди

30.08.2024     283

У кожного з нас у житті бувають злети та падіння. Та й неодноразово.

Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

Зовсім недавно я зустріла свою давню знайому з такими ж розбитими колінами і зовсім пониклу. Вона розповіла, що давно вже звільнилася, а пристойної роботи досі не знайшла. Та й вибору, як вона казала, особливо нема. Відчуває себе винною та нікчемною, адже гроші доводиться брати у батьків. Я як могла втішала її, висловлювала свою думку, як вчинити, але розуміла: без поради фахівця їй не обійтись.

Від експертів 

У таких випадках психологи радять не чекати ідеальної роботи, а влаштуватися туди, куди зараз вас візьмуть. У стані зневіри та розчарування важко змусити себе щось робити, навіть звичайні домашні справи, але віру в себе можна повернути, почавши хоча б з малої дії. Якщо особливого вибору вакансій немає через рідкісну професію або особливості міста, де проживаєте, дуже важливо якнайшвидше обрати роботу. Завдяки новим обов'язкам, можливості знову себе забезпечувати, друзям, яких, ймовірно, знайдете на новому місці, ви по-іншому погляньте на себе і своє життя, з почуттям більшої впевненості. Буває так, що не завжди видно переваги обраного за потребою місця роботи. Іноді, роблячи вибір, лише для того щоб вийти з глухого кута, відчуваєш і розумієш необхідність своєї компетентності в тій чи іншій справі вже на теперішній роботі.

Нічого особливого 

Звільнитися з роботи можна з різних причин, такими ж різними можуть бути шляхи пошуку нового місця під сонцем. Хочу навести приклад героїні відомого серіалу «Елементарно». Вона хірург, можна сказати навіть дуже хороший, але одна професійна помилка призводить її до звільнення з усіма наслідками у подальшому. Джоан, так звати героїню, стає соціальним психологом, продовжуючи лікувати не тілесні, а й душевні рани. Якось її пацієнтом стає відомий і геніальний детектив, у якого вона згодом навчається всім тонкощам цієї професії. Через якийсь час Джоан вже працює консультантом у поліції і вже в іншій професії себе не бачить. Як непередбачувано іноді складається життєвий та професійний шлях.

Головне – вірити в себе, не боятися опановувати нове, і робота знайде вас!

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору