UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Все про підбір персоналу
 5. Як впізнати хорошого працівника

Як впізнати хорошого працівника

23.06.2019 580Автор: Лоліта Платошкіна
Як впізнати хорошого працівника

Як впізнати хорошого працівника

23.06.2019     580Автор: 

Ви розпочали пошуки здобувачів на вакантне місце або взяли на роботу стажера, але не знаєте чи хороший це працівник. Це ви зможете дізнатися або на співбесіді, або на випробувальному терміні по тому, на скільки кваліфіковано спеціаліст буде виконувати свою роботу. Але психологи також наголошують й на тому, що впізнати хорошого працівника можна й по тому, що він каже у щоденному спілкуванні та виконуючи ту чи іншу роботу. Ця стаття допоможе вам розпізнати гарного робітника для спільної співпраці.

Досідчені HR-ри радять приділяти багато уваги здобувачам на співбесіді, придивлятися уважно до них та прислуховуватися. Вони вважають, що по тому, як спеціаліст розмовляє та про що, можна робити висновки, яка це людина чи що її турбує. Тож, починаючи зі співбесіди у вас є моджливість розпізнати чи гарний перед вам робітник.

Три питання на співбесіді, які розкажуть вам про робітника багато інформації

Який ваш досвід роботи?
Досвід роботи завжди грає велике значення. Саме завдяки досвіду роботодавець оцінює вашу кваліфікованість та майстерність. Оцінюйте не тільки місця, в яких працював спеціаліст, але й на яких посадах він знаходився, як довго працював в компанії. Якщо швидко змінював компанії, то доцільно спитати причину.

Чому ви звільнились чи шукаєте роботу?

Це питання провокує здобувача розкрити реальні причини за якими він звільняєтесь. Це також може допомогти визначити, що спеціалісту не сподобалось в минулій компанії, з чим він не готовий боротися чи терпіти.

Що очікуєте від рорботи в компанії?

Ще одне питання, яке допоможе вам зрозуміти краще мотиви здобувача та його прагнення. Мабуть, найцінніше для роботодавця буде почути про кар’єрний рост та розвиток спеціаліста.

На випробувальному терміні також можна розпізнати гарного спеціаліста. Він ніколи не плакається щодо отриманого завдання. Рідко питає про допомогу, чи питає як зробити те чи інше. Справляється з завданням швидко і завжди пропонуєж свої варіанти рішення.

Впізнати хорошого праціваника можна ще на співбесіді, придивляцйтеся та прислухайцтеся до нього уважніше.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


Часто шукають

↑ Вгору