
Як я шукаю роботу? (опитування)
9.09.2007 329 Нікітіна Євгенія, економіст:
Я шукаю роботу за допомогою знайомих. На мій погляд, це найбільш реальний спосіб знайти щось нормальне.
На свою останню роботу я влаштувалася три місяці тому і знайшла її завдяки знайомим: один з друзів проінформував мене, що в компанії, де він працює, є вакансія. Я відправила своє резюме до відділу кадрів, пройшла співбесіду та отримала роботу.
Перед цим я регулярно проглядала газети по працевлаштуванню та деякі сайти в мережі Інтернет, але нічого прийстойного за їх допомоги знайти не вдалося.
Сидорк Андрій, журналіст, «Вечірня газета»:
Я шукаю роботуза допомогою мережі Інтернет. На даний момент там існує маса сайтів по працевлаштуванню, на яких компанії розміщують свої вакансії. На цих же сайтах можнадодати і своє резюме.
Наскільки мені відомо, багато менеджерів по персоналу проглядають подібні розділи, орієнтуючись на пошук спеціалістів. Проте є невеликий нюанс: необхідно зареєструвати спеціальну поштову скриньку, яку вказати в резюме в якості контакту.
Якщо цього не зробити і вказати постійну адресу, існує вірогідність, що її завалять поштовим спамом. Тому краще не ризикувати.
Корольов Микола, програміст:
Я шукаю роботу в мережі Інтернет. Проте уникаю тривіальних сайтів з працевлаштування – вже давно там не можна знайти хоч що-небудь більш-менш цікаве.
Зате зараз існує маса вузькоспеціалізованих форумів та блогів, де фахівці обмінюються думками та порадами, а також дізнаються останні новини в галузі. Саме там можна дізнатися і про новітні проекти, на розробку яких потрібні спеціалісти.
Причому, є як сервіси загальної тематики, наприклад, журналістика, IT, так і окремих професій – дизайнерів, журналістів новин і так далі. Так от, я вважаю за краще час від часу заглядати на такі ресурси – щоб знати, чим живе моя галузь, і щоб спокійно шукати роботу, що мені підходить.
Абдулова Галина, продавець:
Я шукаю роботу за допомогою газет з працевлаштування. На даний момент для мене це найдоступніший спосіб пошуку роботи: такі видання і коштують небагато, і містять масу самих різних вакансій. А що найголовніше – в подібних газетах і журналах відсоток реальних вакансій досить високий.
І це місце роботи я шукала саме таким способом. Хоча поки не збираюся міняти місце роботи, але, якщо надумаю це робити, то в пошуках нової роботи. знову використовуватиму друковані видання.