Гарне самопочуття робітника на робочому місці - запорука його ефективної роботи та позитивного мікроклімату для всіх членів колективу. В реальності, спеціалісту доводиться щодня стикатися з купою проблем на робочому місці, вирішуючи поточні завдання та відносини. Насправді залишатися в гарному настрої на робочому місці так само важливо, як й у повсякденному житті.
Дослідження показали, що люди, які культивують негатив, відчувають більше стресу, частіше хворіють і не здатні бачити позитивні можливості в роботі. А коли ми приймаємо рішення бути позитивним, ми тим самим автоматично запрошуємо таких самих позитивно налаштованих людей для співпраці. Якщо так само вважаєте, що для сприятливого мікроклімату в робочому колективі вам необхідно навчитися залишатися позитивним, то ця стаття стане для вас у пригоді.
Для того, щоб залишатися позитивним на роботі, необхідно навчитися більше посміхатися з критичних, складних ситуацій, а особливо над собою. Чесно кажучи, саме наше негативне відношення до ситуації робить її невирішальною. В цьому випадку вам допоможе техніка, яка пропонує піднятися над ситуацією і подивитися на себе зверху: чому ви так реагуєте на цю ситуацію, чому не можете впоратись із нею, що вам допоможе її вирішити. Відповідь приходить дуже швидко й просто. А головне, що це допомагає й справді подивитися на себе зі сторони та посміятися зі своїх реакцій.
Залишатися позитивним на роботі дає внутрішнє відчуття, що ви справді любите свою роботу попри всі її недоліки. Так, наприклад, вважає й Валерія Пікуліна, 18-річна дівчина-кондуктор, яка взялася за цю справу за покликом попри нарікання родичів. Навіть деякі користувачі суспільного транспорту намагаються її відговорити від цієї, на їх думку, неприбуткової справи. Та вона полюбляє подорожді на автобусі, посміхатися кожному пасажиру і робити тим самим подорож оточуючих приємнішою. Полюбляючи свою роботу, легко придумувати якісь нові ідеї, які привнесуть в сам процес праці щось нове та зроблять світ навколо добріше. Так Валерія придумала використовувати фігурний компостер із символом сніжинки у зимову пору року. Пасажирам з почуттям гумору подобається.
І ще одна порада - допомагай іншим. Це робить нас людьми, це допомагає шукати однодумців, це допомагає знаходити друзів.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.