Из указанного количества вакансий 42,2% предполагалось для рабочих, 42,8% - для служащих и 15,0% - для лиц, не имеющих профессии.
По последним данным ведомства, каждую пятую вакантную должность в центрах занятости предлагали предприятия перерабатывающей промышленности, каждую шестую - сектор госуправления, каждую девятую - предприятия области торговли и ремонта автомобилей, бытовых изделий и предметов личного потребления, операций с недвижимым имуществом.
Так, наибольший спрос среди предприятий вызвали квалифицированные рабочие (17,3% от общего количества свободных рабочих мест на конец декабря 2009 года), работники простейших профессий в области торговли, услуг, промышленности, строительства и транспорта (15,3%), а также рабочие сферы обслуживания, сборки оборудования и машин (11,6%)
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.