Шановні наші користувачі! Щиро вітаємо всіх із наступаючим визначним для нашого суспільства святом – Днем незалежності України!
Цей день – результат тисячолітньої боротьби українського народу за право будувати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. З0 років тому ця знаменна дата навіки увійшла в історію нашої держави, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, закріпила його демократичні прагнення до духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
Колектив нашого сайту Jobs.ua, щотижневика «Пропоную Роботу», газети «Терміново потрібні» готовий допомагати всім, хто шукає роботу, хто потребує спеціалістів для своїх підприємств. Ми від усього серця зичимо всім міцного здоров’я, достатку, щасливого майбутнього. Хай кожен ваш крок вперед буде багатий на перемоги, а кожен успіх робитиме нашу державу, як і кожного українця, міцнішим. І щоб цей день був справжнім святом вільної незалежної України!
З глибокою повагою,
генеральний директор
Ковріна Уяник Наталія Олександрівна
і колектив компанії «Робота плюс»
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.