UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Прес-релізи
  5. Запущен инновационный проект в сфере онлайн трудоустройства – Zarplata.ua

Запущен инновационный проект в сфере онлайн трудоустройства – Zarplata.ua

20.11.2006 385
Запущен инновационный проект в сфере онлайн трудоустройства – Zarplata.ua

Запущен инновационный проект в сфере онлайн трудоустройства – Zarplata.ua

20.11.2006     385
В рамках выставок «Ярмарка вакансий» и «Освіта та Кар’єра», прошедших в ноябре в Киеве, была проведена презентация инновационного Интернет-проекта для соискателей Zarplata.ua. Zarplata.ua – это поисковая система вакансий, объединяющая все крупнейшие сайты по трудоустройству в УАнете. Целью проекта является предоставление максимума уникальной информации по имеющимся вакансиям в Украине, повышение эффективности и оперативности поиска. Необходимость создания такого сервиса стала очевидна в результате анализа рынка Интернет-трудоустройства. На сегодняшний день можно выделить десятку сайтов лидеров, располагающих объемными и во многом пересекающимися базами вакансий, так как работодатель, в желании донести информацию о вакансии, размещает ее не на одном ресурсе. Таким образом, соискателю приходится штудировать все сайты по трудоустройству в поисках нужной информации, часто наталкиваясь на одни и те же предложения. Zarplata.ua, построенная на принципах поисковой машины, призвана решить эту проблему, упростив и ускорив процесс поиска информации. Анализируя запрос соискателя, поисковая система сканирует базы всех ресурсов по трудоустройству и выдает в результатах поиска последние размещенные в сети вакансии по данному запросу, исключая дубли и спам. Ежечасное обновление индексной базы позволяет находить самые свежие предложения работодателей Украины. В дополнение к основному сервису, ресурс предоставляет возможность выбирать и сохранять заинтересовавшие вакансии в режиме реального времени, эффективно управлять своим списком вакансий. Zarplata.ua также предоставляет статистику популярных запросов пользователей проекта и информацию о количестве добавленных вакансий с момента последнего посещения. Все услуги сервиса бесплатны и не требуют предварительной регистрации.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору