UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Зарплата в 2007 году бысрее всего росла у финансовых директоров

Зарплата в 2007 году бысрее всего росла у финансовых директоров

25.01.2008 1420

Самые высокие показатели роста зафиксированы в банковском секторе. Cогласно данным аудиторской компании, увеличение зарплат в этом бизнесе составило 22%.

Если в 2006 году финансовый директор банка получал от 3,5 до 7 тысяч долларов в месяц, то в 2007 году наиболее высокооплачиваемые руководители зарабатывали уже свыше 14,5 тысячи долларов. Так же активно росли заработки руководителей химико-фармацевтической отрасли и торговых сетей — 12-16% за год.

При этом далеко не все компании готовы раскрывать информацию о зарплатах своих топов. В частности, под семью замками оказались данные о доходах глав правления отечественных банков. Этот факт объясняется персонализацией этих должностей.

Заработные платы руководителей банков могут значительно превышать средний уровень зарплат остального топ-менеджмента. Чтобы не разглашать такую информацию, многие банки делегируют функции начисления заработной платы по наиболее высокооплачиваемым должностям внешним провайдерам.

В 2007 году прослеживалась тенденция роста заработных плат высшего руководства компаний во всех отраслях. Наибольший рост заработков наблюдался в секторе финансовых директоров. В 2006 году, несмотря на аналогичные показатели роста, ситуация была другой. Самое стремительное повышение зарплат ощущали менеджеры, которые занимали должности генерального директора и директора производственного отдела.

Столь значительный рост доходов топ-менеджмента (более 10% по всем отраслям экономики последние несколько лет) представители рекрутинговых агентств объясняют дефицитом высокопрофессиональных кадров на отечественном рынке. «Большой дефицит вызывает резкое повышение предложения по зарплате со стороны работодателя. Чем более конкурентная отрасль — тем более высокий уровень зарплат.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору