Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
  4. Менеджер інтернет-проектів

  Менеджер інтернет-проектів

  З тих пір, як Інтернет став невід'ємною частиною бізнесу, а виготовлення web-сайтів придбало виробничі масштаби, виникла необхідність в інтернет-фахівцях. Пройшла пора веб-мастерів одинаків. Тепер над створенням сайтів трудиться ціла група розробників: web-програмісти, web-дизайнери, html-верстальники. А очолює їх менеджер інтернет-проекту.

  Такий фахівець керує створенням сайту від моменту появи ідеї до її втілення в Інтернет. Він складає концепцію майбутнього сайту, розробляють його структуру, продумує інформаційну складову (контент). Підраховує терміни виконання і витрати всіх ресурсів. І тут важливо зуміти спрогнозувати розвиток подій на декілька кроків вперед. Адже на практиці трапляється багато несподіванок: невчасно захворюють люди або виходить з ладу устаткування.

  Специфіка роботи менеджером інтернет-проектів:

  Плюси професії:

  • Затребуваність на ринку праці,
  • Можливість проявити відповідальність і самостійність,
  • Отримання досвіду в організаційній та управлінській сфері,
  • Отримання знань у найрізноманітніших областях: планування та бюджетування проекту, вирішення кадрових питань, web-маркетинг, PR, юзабіліті, реклама і багато чого іншого.
  Мінуси професії:
  • Потрібно розуміти мову замовника і правильно переводити його програмістам. У противному випадку клієнт отримає зовсім не те, що хотів.
  • Якщо ТЗ складено з недоробки або допускає подвійне тлумачення, то вже на стадії реалізації буде витрачено величезну кількість ресурсів, щоб це ліквідувати,
  • За зрив термінів здачі проекту і будь-які інші проблеми проекту відповідає менеджер проекту.

  Робота для менеджера інтернет-проектів:

  У інтернет-компаніях і організаціях, що мають спеціальний відділ по створенню і підтримці сайтів.

  Особисті якості:

   Люди, що працюють на цій посаді універсальні фахівці. Часто їм доводиться вирішувати найрізноманітніші маркетингові і технічні питання. Тому потрібно бути широко ерудованою людиною, постійно вчитися і поповнювати свої знання. Не перешкодить і здоровий професійний скептицизм. Скрізь потрібно шукати шляхи поліпшення того, що, на перший погляд, і так чудово. Потрібно не боятися брати на себе відповідальність і уміти обстоювати свою думку.

  Зарплата і перспективи професії менеджера інтернет-проектів:

  Успішний менеджер інтернет-проектів, що починає, в майбутньому може претендувати на посаді: керівник IT-відділу, керівник відділу інтернет-проектів (якщо такий є у фірмі), комерційний директор web-компанії. При відповідній підготовці він може знайти себе в будь-якій області, з якою йому доводилося стикатися в процесі роботи.

  Профільна освіта:

  Такий фахівець повинен володіти знаннями в найрізноманітніших областях:

  • З одного боку йому необхідно знати класичний і інтернет-маркетинг, специфіку реклами в Інтернет і принципи побудови web-сайтів.
  • З іншою він повинен розбиратися в інтернет-технологіях (мовах, протоколах, апаратній частині).
  Так, наприклад, вже в ході обговорення майбутнього проекту із замовником він повинен оцінити, чи можливо реалізувати технічно ту або іншу ідею. І якщо так, то як.

  Сьогодні деякі вузи готують фахівців даного профілю. Проте серед працюючого персоналу більшість представляє випускників технічних вузів, що перекваліфіковувалися.

  Додатково:

  Робота менеджером інтернет-проектів в Україні:

  А ви знаєте, що професія менеджера інтернет-проектів не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Менеджер інтернет-проектів, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Менеджер інтернет-проектів не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Менеджер інтернет-проектів – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати менеджера інтернет-проектів, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору